Ново
Држач за Прстен за Мобилен телефон кинизукси, Држач За Прстен За Прстен За Пеперутка 360°Ротација Прстен За Прсти Компатибилен Со iPhone, Целиот Паметен Телефон Android

Држач за Прстен за Мобилен телефон кинизукси, Држач За Прстен За Прстен За Пеперутка 360°Ротација Прстен За Прсти Компатибилен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 95.84

●Прекрасен Стисок За Прстен На Телефонот Со Пеперутки ● прекрасниот држач за прстен за мобилен телефон Со дизајн На пеперутка ви обезбедува уникатен држач за прстен на телефонот за да го направите вашиот телефон поубав. Нашиот држач за држач за прстен на телефонот со пеперутка е изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк,долготрајна брилијантна боја без избледување и ви носи прекрасно чувство. €Слободна Ротација Прстен Прстен Kickstand € 360 степени ротација и 180 степени флип направи држач прстен држач за прстен стојат повеќе флексибилни и удобен за да ви обезбеди со прилагодливи агли на гледање, да се исполнат вашите различни агли на гледање кога ќе се одржи на носителот на прстенот за мобилен телефон на вашата маса, Кујна Или маса за да се види видео, направи видео повици и да разговарате со вашите луѓе. ●Силен Леплив Телефонски Прстен ● држачот За прстен за мобилни телефони со висок вискозитет може цврсто да ги држи уредите, спречува паѓање на телефонот и го намалува ризикот од кражба додека работите со телефон или фотографирате и го намалува ризикот од случајно паѓање. Неколкуте лепливи остатоци што остануваат по одвојувањето може лесно да се избришат со триење алкохол. ●Широко Компатибилност●нашиот држач за зафат на телефонскиот прстен е компатибилен со речиси сите мобилни телефони/таблети со или без куќиште како што е i Phone 13 12 mini 11 Pro Xs Max XR X 8 8 плус 7 7 плус 6 6 плус 5s 5c se, Galaxy S10 S9 S8 S7, Забелешка 10 9 8, итн. Ќе добиете 1 пакет син држач за прстен за пеперутка за мобилен телефон. Овој извонреден и пренослив прстен за држење на телефонот е погоден како подарок за вашето семејство и пријатели. Ако имате какви било прашања , ве Молиме контактирајте не, ние ќе ви служиме во рок од 24 часа. Држач за прстен за мобилен телефон кинизукси - - направете го вашиот живот полесен! Елегантен Изглед-држач за прстен на телефонот со пеперутка : цврстиот и висококвалитетен држач за прстен за мобилен телефон со пеперутка со највисок квалитет ќе го направи вашиот телефон да изгледа помодерно, прекрасно и привлечно! Олеснете го Вашиот Живот : Симпатичен Зафат На Телефонскиот Прстен : Потпрете го уредот на масата, ослободете ги зафатените раце за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или видео. Држач За Прстен На Телефонот Со Пеперутка : Држете го телефонот за да избегнете да го испуштите додека трчате, шетате или фотографирате итн. 360°Ротација & 180°Flip Телефон Прстен : 360 степени хоризонтална ротација и 180 степени вертикална флип пеперутка телефон држач за зафат прстен ви дава крајната флексибилност, заедно со подобар рака зафат и подобрување на Една Рака работење искуство. Силно Лепило И Издржливо : Силното лепило го прави држачот за прстен на телефонот цврсто да се закачи на телефонот/куќиштето, така што вашиот уред може да остане во една положба. Со материјал со висок вискозитет што нуди силна лепливост за да бидете сигурни дека прстенот е цврсто прикачен на вашиот телефон или куќиште. Остатоците по отстранувањето лесно може да се отстранат со триење алкохол на неа. Широка Компатибилност : кинизукси пеперутка телефон прстен е компатибилен со сите паметни телефони како што се i Phone 14 13 12 11 XS Max XR X 8 8 Плус 7 7 Плус 6 6 Плус 5s 5 C se, i Phone 12 Mini 11 Pro Xs Max XR X 8 8 плус 7 7 плус 6 6 ПЛУС SE 5, Galaxy S21 Ultra, S20, S10, S9, с9 Плус, С8, С7, Еџ, Забелешка 20 ултра, а72, а71, а51, лг, сони, нексус ДРУГИ АНДРОИД МОБИЛНИ Телефони.

За стоката

Слична стока во категоријата

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

Компатибилни модели : Разни паметни телефони Силната јачина на адсорпција спречува да испадне додека р�

Материјал : Легура На Цинк Карактеристика : Лесен И тенок Магнетски Држач За Прстен За Мобилен Телефон, Д

Променете го вашиот Стил На Попгрип за неколку секунди без да го замените целиот стисок и заменете го го

Гаранцијата на производителот не може да се примени Повеќекратен додаток за паметни телефони што може �

Поп Штанд : 2насочна спецификација Кога не се користи, можете да го чувате паметниот телефон во рамна пол

Залепете го вашиот пукнатина на" метисино иридентна Магнетна Основа За Магсафе " направете ја компатиби

【??.? ???????? ??????????● Изработен од 36 супер Н52 магнети, вградениот магнетски прстен може да ја зајакне врскат�

? [МАЗНА СТАБИЛНОСТ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен СО Honor 7 C Стожерниот Штанд за Селфи има инт

Гаранцијата на производителот не може да се примени Поминете го прстот низ прстенот за да го подобрите �

? [КОМПАТИБИЛНОСТ] Boxwave Кабел Компатибилен СО ASПаметен Телефон ЗА Snapdragon Инсајдерите...

Попгрип со заменлив врв; исклучете Го Вашиот Поптоп за друг дизајн или отстранете го целосно за можност�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

Нашите издржливи Приклучоци За i Phone, Samsung и сите други уреди, ги нарекуваме "Pop Grip" е антиdrop, овозможува ко�

Спецификации : Авијација алуминиум пеперутка + цинк легура прстен прстен тока, висок квалитет на матери�

Нашите издржливи Приклучоци За i Phone, Samsung и сите други уреди, ги нарекуваме "Pop Grip" е антиdrop, овозможува ко�

Квалитет и Материјали : вистинска Налепница и Добар Дебел Прстен Држач За Шетач За Вратот Држач За Телеф

Материјал : пластика Широка Компатибилност : држачот за прстен за мал телефон е речиси компатибилен со с

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

Деликатниот синџир на мобилни телефони има различни обрасци и е нанижан со силен најлонски кабел, што н�

Поп, навалување, завиткување, реквизит, колапс, зафат, Повторување Приклучоците се одлични за подобрува

●ТЕНОК РАМЕН ДИЗАЈН●Рамен дизајн, дебелина од 0,06 инчи само на држачот за силиконска јамка, Рамно Испла�

Овој држач за телефон ги поддржува сите телефони и може да работи со школка за мобилни телефони...

Пластика Произведено во САД Или Увезено ●Прилагодлив за висина и Агол●овој држач за мобилни телефони �

Прстенот на мобилниот телефон помага да го држите телефонот Исто така, зафат и држач за телефон што пома

Шарени опции за дизајн Извонредна себе 99,9% Позитивни Повратни Информации Мека Кожа, тенка и џебна...

Материјал : Легура На Цинк, Пластика За КОМПЈУТЕР, Леплива Подлога Панелот е направен од КОМПЈУТЕР, а под

Scroll