Ново
Лабави Снопови Со Длабоки Бранови Со Затворање На Т Дел Бразилска Човечка Коса Бразилски Снопови За Девствена Коса 10А Со Затворање Лабави Длабоки Кадрави Ткаат 3 С?

Лабави Снопови Со Длабоки Бранови Со Затворање На Т Дел Бразилска Човечка Коса Бразилски Снопови За Девствена Коса 10А Со Затворање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

ФК Косата е секогаш посветена на производство на производи за човечка коса со одличен квалитет. Целата наша коса е 100% вистинска човечка коса, без синтетичка, без мешана животинска коса.Тие можат лесно да се исправат, завиткаат, обојат, изветват и стилизираат по ваша корист. Имаме сопствена фабрика,напредна технологија и професионални работници и имаме строг систем за контрола за да ја одржуваме косата природна, мека и здрава. FQ Косата, Една од Најпопуларните Брендови За Девствена Човечка Коса, се Состои Во Снабдување На Коса Што Најмногу Ви Одговара, Што Ве Прави Поубави и Посигурни. Како Еден Од Водечките Светски Добавувачи На Човечка Коса, ФК Коса Сега Поседува Наш Сопствен Истражувачки Центар, Оддел За Дизајн, Оддел За Депозити и Пратки И Дома и во Странство. ФК Екстензии За Коса Се Човечка Коса Со Врвен Квалитет, Многу Чиста,Природна, Мека, Лесно Се Чешла, Избираме Висококвалитетна Коса Која Директно Беше Отсечена Од Младите Дами.Тие Можат Да Бидат Исправени, Завиткани, Обоени, Изветвени И Стилизирани Од Ваша Корист. Материјал За Коса : Снопови За Девствени Човечки Влакна. Боја На Коса : Природна Црна. Тежина на косата : 70гр/пакет. Должина на косата : 10" 12" 14" 16" на залиха. Материјал За Затворање Чипка : Затворање На Бразилска Девица Човечка Коса. Чипка Затворање Ткаат : Машина Двојно Ткаат, Средниот дел. Големина На Затворање на чипка : 4 "х1", 180% Густина. Должина На Затворање на чипка : 10" инчи. Исклучителна Изработка. Двојно Ткаење Тесни/Уредни. Без Пролевање Без Заплеткување. Природно И Удобно. Целосен И Дебел Крај. Без Поделба. Не Е Сува Лесно Да се Грижи за. Без Никакви Проблеми Со Заплеткување. Косата е машинско двојно плетење.Но, секоја коса фрла повеќе или помалку. Ве молиме водење на косата со широк заб чешел за директно, тело бран коса. За лабавиот длабок или воден бран човечки снопови за коса кадрава коса, ве молиме користете ја раката за нежно да ја фатите косата, не користете чешел. Треба да ја миете косата со благ шампон и регенератор неделно, не користете фен за коса. Исто така, можете да направите шприц со мешавина од вода и регенератор (сооднос 2 : 1), испрскајте го за да направите навлажнувачки секојдневно, повеќе до краевите на косата. Тоа е специјално добро за кадрава коса. Покрај тоа,Не чешлајте го водениот бран и лабавата длабока кадрава коса, само користете ја раката за да избегнете заплеткување и пролевање. Во принцип, полесно е да се затемни косата отколку да се осветли, препорачуваме да се обои потемно, бидејќи е тешко за оригиналната боја да избледи. И умирање потреби строго барање на време и боја, ако не сте професионални, ве молиме одете Во Салонот. FQ Коса-Доверлив Бренд На Соединетите Држави; Фабрички Излез; Долг животен Век Пост-Продажба; 24 Часовна Услуга За Клиенти Преку Интернет. Бразилска Девица Коса 10а Одделение Лабави Снопови За Длабоки Бранови, 100% Необработени Снопови За Човечка Коса, Лабави Снопови За Коса Со Длабоки Бранови со Затворање На 4х1 Т Дел. Двојна Машинска Ткаенина, Тесна Испорака Од 2-5 Дена Со Слатки Подароци; Без Ризик Шопинг-Одлична Политика За Враќање И Враќање/Замена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Колку е подолга должината, толку е потенка косата Доверливиот Бренд На Соединетите Држави, Вашиот Најд�

①Снопови За коса Материјал : 8А Бразилски Снопови За Девствена Коса,Меки и Мазни и Живи , Снопови За Чове�

Производ за коса : Два Пакети Екстензии За Коса Со Кафеава Омбре (Едно Пакување Лента во Екстензии За Кос

100 % Чист, 100% природен, Без Хемикалии, Малку Оди Долг Пат, Брзо Се Апсорбира, не е мрсно За сите типови на ко

Сакате лесно да ја промените фризурата? Лаву Клип Во Екстензии За Коса и Продолжување на Опашката...

1 затворање, кафеава швајцарска чипка, бебешка коса на предниот периметар + 3 Снопови 100% Девствена Бразил

Големина : 24см (Должина) х 9см (Ширина) Количина : 1 Пар, вклучува две одделни парчиња како прикажани слики..

●Материјал за коса◄ : 100% Необработени Бразилски Бразилски Бран На Телото Човечки Снопови За Коса Исече

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

1.Екстензии за коса : Вистинска Необработена Девствена Права Човечка Коса, Многу Професионални Чисти, Бе

Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса Материјал 100% Висок Квалитет Ниска Температура Синтетички Влакна, �

Додека го држите Стајлерот За Кстензија на површината, користете ги двата палци за цврсто замавнување н

●Специјален Дизајн●Оваа решетка за коса за плетење има совршена висина, ergономска, така што не треба да

?€Супериорен Материјал Q Страст Пресврт Коса : Изработена од 100% Канекалонски Синтетички Влакна, Високок

❥+Директно Човечки Снопови За Коса Материјал : Права Човечка Коса 3 Снопови Исечени Од Млади Девојки, 100%

Нежно расплеткајте ја косата со прстите пред миење Не ја тријте или извртувајте косата Додадете благ ша

1 : Материјал За Коса : бразилски Снопови за ткаење На Влакна Со Бранови На Телото.Врвно ОДДЕЛЕНИЕ 10А 100% ч�

? [ Материјал за коса] : Директно Девствени Бразилски Снопови За Коса, Одделение 12А Необработена 100% Човеч�

Коса Со целосен Сјај Изработена Од Бразилска Коса Која Е Издржлива, Густа, Мека и Добро Се Вклопува Со Мн

Потоа измијте со топла вода.Може многу малку од боите прикажани поради осветлување, монитори и поставув

Scroll