Ново
Сојузнички Месинг 103 1-1/2 Инчен Кабинет Копче, Антички Бронза

Сојузнички Месинг 103 1-1/2 Инчен Кабинет Копче, Антички Бронза

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 105.44

Современи 1-1/2-во х 1-1/2-во копчето. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бања. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Обезбеден е ограничен животен век. Опис На производот сојузничката месинг колекција на украсни копчиња на кабинетот ќе го комплиментира вашиот стил, од модерен и елегантен до традиционален и елегантен. Оваа широка разновидност на цврсти месинг копчиња ќе го подобри секој мебел за кујна или бања. Малите промени одат долг пат за да ја разубават секоја просторија. Координирајте ги овие копчиња со други сојузнички производи за да го комплиментирате вашиот дом. Од Производителот Сојузнички месинг колекција кабинетот копче одразува меѓународниот стил на модернизмот. За екстремни во стил и издржливост на неверојатна вредност изберете Сојузнички Месинг САД. Ние нудиме широк спектар на копчиња за кујнски кабинети, како и копчиња за кабинети за низа намени во различни форми, големини, завршетоци, стилови и долготраен најдобар материјал кој инспирираше да даде елегантен изглед.

За стоката

Слична стока во категоријата

3" / 33mm Вкупна Висина : 1 Ве молиме дозволете грешка од 12мм поради рачно мерење и проверете дали не ви преч

Асидрама бренд гаранција : ние го сфаќаме вашето корисничко искуство многу сериозно и ние сме толку сиг�

*Модна премија класична шиење на 2 дупки малку околу копчињата од една страна Идеално за облекување на к�

СТИЛ : обичниот дизајн на копчето на кабинетот додава лежерен шарм во вашата соба ЗАВРШИ : Шампањ бронза�

Чистите линии и суптилните кривини ја постигнуваат вистинската рамнотежа помеѓу формата и функцијата �

Пинк за копче за облекување : Лесен за носење, компактен и лесен за носење додека не е во употреба...

●Симпатичен Дизајн●дизајнот на моделирање на малата мечка изгледа многу модерно и слатко Може многу д

●Компатибилен со моделот● Капакот На Копчето За Прекинувач На Копчето Совршено одговара За Форд Мавер

Дијаметар : 11 / 2 во (38мм) х 11 / 4 инчи (32мм) Проекција : 1 во (25мм) Основен Дијаметар : 1 / 2 во (13мм) х 1 / 2 во (13мм) Ос

Земја На Потекло : Сад Должина на пакетот : 3.5" Ширина На Пакетот : 1.6" Висина На Пакетот : 2.6" Земја На Потекл

Вклучен пакет : Рачка На Копчето За Фиоки 12 Х, Завртка Од Нерѓосувачки Челик 24 Х (долга 12 кратка+12) Ако Ви с

2 Во 1 Машина За Создавање Копчиња : подготвивме машина за создавање копчиња севоедно за вас Доаѓа со 2 го�

★ Пакет : getе добиете 1 парчиња проширување на мерачот за шиење и клипови за хеминг 2 парчиња ★ Висок квал

СИЛНИОТ ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН И ЕЛЕГАНТНАТА ЗАВРШНИЦА ги прават овие бронзени копчиња за кујнски кабинети со

Прилагодете ги копчињата за да одговараат на вашата облека или проекти за украсување на домот Вклучена

Земја на потекло : Кина Ширина на пакетот : 2,8 сантиметри Висина на пакетот : 6,1 сантиметри Должина на паке

Традиционално монтирање за гроздобер или нови врати Две Лажни Копчиња Координира Со Премиум величеств�

Scroll