Ново
Зелен Пламен Прилагодено Контролер Школка ЗА XBOX 360

Зелен Пламен Прилагодено Контролер Школка ЗА XBOX 360

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ. Точна Замена За Стандарден Xbox 360 Контролер. Едноставна Инсталација. Добијте нова Прилагодена Школка За Контролер За Вашиот Xbox 360 Од Gamer Modz-лидер Во Индустријата во Модови На Контролори, Делови За Контролори и Додатоци. Оваа Висококвалитетна Прилагодена Контролерска Обвивка Е Директна Замена за стандардната Школка На Контролорот Microsoft Xbox 360 И гарантирано ќе одговара на Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360 или на вашите пари назад-без прашања.Гаранција-гаранцијата не Б. С. Гамермодз стои зад сите контролери, делови и додатоци што ги продаваме. Ако не сте задоволни со нашите производи, вратете ги и ние ќе ви го вратиме купувањето, без прашања.

За стоката

Слична стока во категоријата

Специјално Chrome Edition со Legend of Zelda Design Контролер на традиционален стил за прекинувачот Nintendo...

Слатко и сончево црвено му дава на овој контролер весела летна атмосфера во која можете да уживате во те

Случајот за патувања за патувања е дизајниран за конзола Nintendo Switch 2017 и направете го повеќе преносен и пр

Брендот НА ЈАЕЈЕ е основан во 2018 година YAEYE е основана на играта додатоци серија На Xbox, Playstation, Прекинувач

Производ 1 : Висока Компатибилност : како универзално дизајниран држач за тркала, овој држач одговара на

Овој Xbox безжичен контролер е 3ти бренд со приклучок за аудио слушалки од 3,5 мм (Приклучете ги сите компат�

Адаптивни предизвикувачи Доживејте различни нивоа на сила и напнатост додека комуницирате со вашата о

Висококвалитетен случај на пластична обвивка за Nintendo Switch Број на модел : За конзолата за прекинувач Nintend

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандардните ДЕЛОВИ НА КОНТРОЛ�

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандарден Xbox 360 Контролер...

Ние користиме само автентични официјални контролори за да ги изградиме нашите прилагодени контролери..

Донесете нов нов изглед на вашиот контролер! Лесна инсталација за само неколку минути, потребен ви е сам

Модел за поддршка : Нинтендо Прекинувач РадостКон / Лајт Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Х Рачки За Палецот...

Оваа листа е за 1 компјутер Crouzet Контролира Дел Број CKRD4830 P DIN SSR 530 VAC / 30 A 4.532 VDC ВО TP ZC Контактирајте не за по

Освежете го вашиот контролер со нов изглед! Градиент црна АБКСИ копчиња За Xbox 360 контролори...

Pdp Afterglow AW.2 Lightchuck За Wii / Сина, Црна Pdp Afterglow AW.2 Lightchuck За Wii / Сина, Црна Последователното семејство на конт�

Новиот дизајн совршено се вклопува во вашите раце Подобрениот распоред овозможува брз пристап до сите �

Освежете го вашиот контролер со нов изглед! Квадрат, Круг, Триаголник, Х копчиња (еднобојна, без букви)...

Прирачник за корисник 1 x Оперативен напон : 3 Висина на прецизност и 6оски гироскоп соматосензор...

【Напредна технологија за Game Pad】 : Вградениот чип на жироскоп со 6 оски овозможува лесна контрола на брзи

Број на модел : 7*7*5 мм Тип На Прекинувач : Прекинувач За Копчиња Гаранција : 1 Сертификација : CCC Тип на став

: ) Одговарајте на Xbox серија X конзола и контролори : ) Заштитете го трупот од гребнатини, прашина и маснот�

Scroll