Ново
Х-ДРИ ХФСЛ-Тм-1 Црни Отворени Предни Компоненти Занаетчиски Делови Канти За Редење Контејнер (Хфсл-ТМ-1 Негро Абиерто Компоненти делантерос Контендорес де контендо?

Х-ДРИ ХФСЛ-Тм-1 Црни Отворени Предни Компоненти Занаетчиски Делови Канти За Редење Контејнер (Хфсл-ТМ-1 Негро Абиерто Компоненти

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Име на производот : Канта За Редење; Содржина На Пакетот : 1 х Канта за Редење. Боја : Црна. Материјал : Пластика. Вкупна Големина : 120 x 115 x 60mm/4.8"x4. 6" x2. 4 "(L*W*H) (тамањо вкупно : 120 x 115 x 60 mm / 4.8 ''x4. 6 ''x2. 4 '' (L * W * H). Тежина : 54гр (Пезос : 54гр. Хфсл-ТМ-1 Црни Отворени Предни Компоненти Занаетчиски Делови Канти За Редење Контејнери Направени Од пластичен материјал, пластична кутија за држачи е за држење на употребата на алатката за компоненти.Организирајте го вашиот дом, гаража или канцеларија со овој сет од две мини канти за редење Од Обединети Решенија Опис На Шпански Јазик-Тм-1 Негро Абиерто Компоненти делантерос Контендорес де контендорес де контендорес де пиезас де артесаномбре дел продукто : бандеја де апиламиенто; Контенидо дел пакете : 1 х Бандеја де апиламиентодна боја негроматеријал : Пластикотамано Вкупно : 120 Х 115 Х 60 Мм / 4,8' 'Х4, 6' 'х2, 4' '(Л * в * ч)пезос : 54гр.

За стоката

Слична стока во категоријата

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Имајќи флексибилен капак Бпа слободен 0,7 литарски капацитет Контејнерот за храна татај е без БПА и капа�

Контејнер за складирање од нерѓосувачки челик : лесен е за употреба со висок хигиенски висококвалитете�

ПодесувањеДоказ Капи Отпорен На Истекување Безбеден Замрзнувач За еднократна употреба Може да се реци�

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

УНИКАТНА УМЕТНИЧКА ТЕГЛА : овој рачно извајан и обликуван дизајн на Пушка е прекрасно и единствено умет�

Дебелата лента за сечење е стабилна и не е лесно да падне : може да се користи на табла со дебелина од око�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

ПРОДАДЕН КАКО 1 КТ 50 / Пакување, 10 Пакувања / КТ одличен начин за сервирање салати, маслинки, филета и мног�

Scroll