Ново
Витакиви Восок Силиконски Контејнер 26мл Шестоаголник 11мл Був со 4,98 Тркалезна Подлога и 4,8 Алатка За Резба Од Нерѓосувачки Челик

Витакиви Восок Силиконски Контејнер 26мл Шестоаголник 11мл Був со 4,98 Тркалезна Подлога и 4,8 Алатка За Резба Од Нерѓосувачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

●Бојата на Контејнерите ● како што е прикажано на сликата; ● Бојата На Подлогата Е Виолетова или Портокалова. ●Големина●како што е прикажано на сликата, + нето тежина + 3,2 мл/компјутер (91гр). Quantion количество на пакетот + 11ml був (1pc) + 26ml шестоаголна тегла (1pc) + 4.98 "мала тркалезна подлога (1pc) + 4.8" Алатка За Резба Со Силиконски капаци (1pc). ●Температура● Издржува висока температура -40°C до 250°C (-40°F-482° F) и безбедна употреба во замрзнувач, микробранова печка и машина за миење садови. ●Лесно За Чистење● само користете ја топлата вода со сапуница За миење, а повторените повеќекратни употреби и циклуси на перење не влијаат на нелепливите својства. По секоја употреба и чиста, и тоа ќе биде исто како ново повторно. Нелеплив, Флексибилен, Лесен, Пренослив, Лесен за Складирање и Транспорт. Температурен Опсег : - 40 €C до + 230 QC, безбеден за употреба во рерна, микробранова печка, замрзнувач, фрижидер и машина за миење садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Гаранција : вклучена е едногодишна ограничена гаранција Гаранцијата е неважечка ако се користи во стан�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Материјал за одделение за храна : пп материјал за храна, безбеден и хигиенски, безбеден за употреба Капа�

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Цените вклучува вкупно 6Пакети на; Контејнер За Складирање На Гледачи 2'X4' Сина (UPC : 787660003403)...

Материјал : Изработен од високо боросиликатно стакло, мазна површина, проѕирна текстура, отпорност на к�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Чувајте ги вашите скапоцени задоволства свежи и вк�

100% Полиестер Безбедно носете топли или ладни оброци, десерти, предјадења или закуски во оваа пространа �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Гаранцијата на производителот не може да се примени Материјал : челичен лим обложен со прав...

Гаранцијата на производителот не може да се примени Б 180 мм Висина 120 мм Д 170 мм Материјал : Висококвалите�

Големина : 15,7 х 13,8 х 17,7 инчи (40 Совршен за мала крајна испорака на замрзната храна Постои "атип" што се отв�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : намената На Контејнерите Миго е транспорт на оброк од каде што е подготвен до местото к

Ја одржува храната свежа до пет пати подолго од методите за складирање без вакуумзаштедете време и пари

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Дебелата лента за сечење е стабилна и не е лесно да падне : може да се користи на табла со дебелина од око�

Херметички контејнер за складирање храна маркетинг дизајн безбедна машина за миење садови, без БПА, без

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Бпа слободен производ Лесно скокачки капак Одговара на еден сендвич Софија Првата сендвич кутија ќе ви

Имајќи флексибилен капак Бпа слободен 0,7 литарски капацитет Контејнерот за храна татај е без БПА и капа�

Гаранцијата на производителот не може да се примени [24.5 x 11.6 x 2.2 см] Во зависност од производот, бојата и о

Капацитет : 17 унци или 500 ml (8,9"h x 2,6" w дијаметар) Материјал : Изолираното термичко шише е изработено со висо

Гаранцијата на производителот не може да се примени [6.7 х 4.2 х 1.0 инчи (17 х 10.8 х 2.5 см)] Засилен Во зависност �

Стаклен материјал : Изработен од висококвалитетно стакло без олово, површината е мазна, текстурата е тр�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

УНИКАТНА УМЕТНИЧКА ТЕГЛА : овој рачно извајан и обликуван дизајн на Пушка е прекрасно и единствено умет�

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Одличен начин да ги задржите остатоците од парчиња Пица Одлична кутија за ручек за секој сака пица за но

Scroll