Ново
Амосфун Стаклена Тегла Од 380 мл Затворен Сад За Складирање Храна Со Капаци За Кујнски Зачин Кафе Лабав Грав Шеќер Сол

Амосфун Стаклена Тегла Од 380 мл Затворен Сад За Складирање Храна Со Капаци За Кујнски Зачин Кафе Лабав Грав Шеќер Сол

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 103.52

Стакло. Дозволува храната да остане свежа подолго. Безбедно, сигурно и удобно пакување.- шишиња празни етикети контејнери. Апсолутно добар додаток за складирање - домаќинства. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Теглата за складирање храна е добра за чување сува храна, може да се користи како стаклена тегла за кафе-,канистер за чај,тегла за шеќер,сад за сол и бибер,тегла за бонбони и многу повеќе. Херметичкиот дрвен капак кој има силиконски прстен за заптивка ја држи влагата подалеку од-храната внатре. описоваа ставка е мултифункционален резервоар за складирање храна со запечатен капак. Изработени од-транспарентно високо квалитетно стакло, издржливо и безбедно за употреба. Има добар ефект на запечатување и може да го одржува високиот квалитет на храната. Можете да го користите за држење чај, житарки, сува храна, житарки, ориз,- грав, јаткасти плодови итн.карактеристикадеа Кафе Грав Шеќер-Сол (6,5*15СМ, Со Капак Од Бамбус)- Боја : како што е прикажано на сликата.- Материјал : стакло.- Големина : околу 6,5 х 6,5 х 15 см-херметичкиот дрвен капак со силиконски запечатувачки прстен спречува влага да влезе во храната.- Чувајте ја храната свежа подолго. Безбедно, сигурно и удобно пакување.- Резервоарите за складирање храна се многу погодни за складирање-сува храна и може да се користат како стаклени лименки за кафе, лименки за чај, чинии со шеќер, контејнери за сол и бибер, лименки за бонбони итн.- Дефинитивно е добар додаток за складирање-семејството.Потсетник : Почитувани купувачи, поради ефектите на осветлување, осветленоста на екранот, рачно мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и - вистинската ставка. Искрено се надевам-можете да разберете! Благодарам!Пакетот вклучува 1 x запечатена конзерва.

За стоката

Слична стока во категоријата

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Херметички контејнер за складирање храна маркетинг дизајн безбедна машина за миење садови, без БПА, без

Контејнер за складирање од нерѓосувачки челик : лесен е за употреба со висок хигиенски висококвалитете�

[30.5 x 21cm] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од слика

Секој сад има класичен тркалезен печат на тапервер, кој е херметички и тесен за течност Ова ја заклучува

100% Полиестер Безбедно носете топли или ладни оброци, десерти, предјадења или закуски во оваа пространа �

Филтерот со активен јаглен е целосно природен и направен од кокос Филтерот апсорбира етилен гас...

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

Стаклен материјал : Изработен од висококвалитетно стакло без олово, површината е мазна, текстурата е тр�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Капацитет : 17 унци или 500 ml (8,9"h x 2,6" w дијаметар) Материјал : Изолираното термичко шише е изработено со висо

Оригинален Тупервер Микробранова печкабезбедно Безбедна машина за миење садови Оригинален Tupperware 1x Кри

Материјал за одделение за храна : пп материјал за храна, безбеден и хигиенски, безбеден за употреба Капа�

Гаранција : вклучена е едногодишна ограничена гаранција Гаранцијата е неважечка ако се користи во стан�

Цените вклучува вкупно 6Пакети на; Контејнер За Складирање На Гледачи 2'X4' Сина (UPC : 787660003403) Димензии : 4 во.

Пакување : вкупно 24 парчиња Мерење : 9,25"Д х 1,75" Ч во димензии Материјал : изработен од издржлив алуминиум, �

Одличен начин да ги задржите остатоците од парчиња Пица Одлична кутија за ручек за секој сака пица за но

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака Голе�

Име на производот : Канта За Редење; Содржина На Пакетот : 1 х Канта за Редење Боја : Црна...

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

Scroll