Ново
ЗЗКО Еднорог Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Цветни Цвет Термос Чаша Вода Шише Патување Кригла Бпа Слободен Двоен Ѕид 17 МЛ За Отворено Спортски Камп

ЗЗКО Еднорог Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Цветни Цвет Термос Чаша Вода Шише Патување Кригла Бпа Слободен Двоен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Капацитет : 17 унци или 500 ml (8,9"h x 2,6" w дијаметар). Материјал : Изолираното термичко шише е изработено со висококвалитетен нерѓосувачки челик со двојни ѕидови од 304 за храна, пластика без бпа, пп материјал, силикон за храна. Функција : Добро одржувајќи ги пијалоците ладни или топли до 12 часа, совршени за канцелариски спортски спортски теретана кампување пешачење велосипедизам. Персонализирано прилагодување, ве прави уникатни. Совршен подарок за роднини, пријатели, баба, дедо мајка, татко, сестра, брат кога одмор или роденден. Забелешка : миење Раце само, не се препорачува за машина за миење садови. Ве молиме, не чувајте засладени пијалоци во шишето со вода повеќе од 24 часа. Ззко Вакуумско Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Термос Чаша Шише Со Вода За Патување Кригла Бпа Бесплатен Двоен Ѕид 17 МЛ за Спортско Кампување На Отворено Пешачење Велосипедиздравиот Материјал : ова елегантно и солидно спортско шише со вода е направено од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 304 степени на храна. Изработен е и дизајниран да трае и не треба да ' рѓосува.Совршена Големина : капацитетот од 17 мл (500 мл) е доволно голем за да одговара на вашите дневни потреби за хидратација. Исто така може да се чува и млеко или кафе. Дизајн : шишето со вакуумска изолација со двојни ѕидови овозможува лесно полнење и чистење. Дури и кога ќе се наполни со мраз, шишето нема да се испоти.Земете го ова лесно за носење преносливо шише со вода додека пешачите, возите велосипед, пазарувате или оставете го во канцеларија. Додека седите насекаде во која било температурна состојба, вашиот ладен пијалок ќе остане совршено разладен до 12 часа или вашето кафе, чај или топол пијалок ќе се загреат до 12 часа. Ставете го вашето преносливо спортско шише со вода во вашата торба за вежбање, ранец или актовка како ваш секојдневен придружник. Изолираното шише со вода е одличен подарок за секоја пригода за семејството или пријателитеза ZZKKOInnovation е главниот концепт на нашиот бренд ZZKKO.Сакаме нашите клиенти навистина да го почувствуваат шармот на самиот производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вистински Пирекс Производи; Капаци и Садови направени во САД Не апсорбира вкусови на храна, дамки или ми

Гаранција : вклучена е едногодишна ограничена гаранција Гаранцијата е неважечка ако се користи во стан�

Одличен начин да ги задржите остатоците од парчиња Пица Одлична кутија за ручек за секој сака пица за но

Пакување : вкупно 24 парчиња Мерење : 9,25"Д х 1,75" Ч во димензии Материјал : изработен од издржлив алуминиум, �

Користете за да го максимизирате складирањето на состојките во кујни, ладилници, замрзнувачи или остав�

Дебелата лента за сечење е стабилна и не е лесно да падне : може да се користи на табла со дебелина од око�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

100% Полиестер Безбедно носете топли или ладни оброци, десерти, предјадења или закуски во оваа пространа �

Нано Геокаш Контејнер Одлично за Урбаниот Геокаш Геокаширање Магнетни Геокаш Контејнер Секој Нано Кеш

Големина : 15,7 х 13,8 х 17,7 инчи (40 Совршен за мала крајна испорака на замрзната храна Постои "атип" што се отв�

Оригинален Тупервер Микробранова печкабезбедно Безбедна машина за миење садови Оригинален Tupperware 1x Кри

Гаранцијата на производителот не може да се примени [6.7 х 4.2 х 1.0 инчи (17 х 10.8 х 2.5 см)] Засилен Во зависност �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Имајќи флексибилен капак Бпа слободен 0,7 литарски капацитет Контејнерот за храна татај е без БПА и капа�

Контејнер за складирање од нерѓосувачки челик : лесен е за употреба со висок хигиенски висококвалитете�

Цените вклучува вкупно 6Пакети на; Контејнер За Складирање На Гледачи 2'X4' Сина (UPC : 787660003403) Димензии : 4 во.

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Материјал за одделение за храна : пп материјал за храна, безбеден и хигиенски, безбеден за употреба...

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : намената На Контејнерите Миго е транспорт на оброк од каде што е подготвен до местото к

Име на производот : Канта За Редење; Содржина На Пакетот : 1 х Канта за Редење Боја : Црна Материјал : Пласт�

Филтерот со активен јаглен е целосно природен и направен од кокос Филтерот апсорбира етилен гас Трае до

УНИКАТНА УМЕТНИЧКА ТЕГЛА : овој рачно извајан и обликуван дизајн на Пушка е прекрасно и единствено умет�

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

1 Нетоксичен полипропиленски материјал : ова е чаша за салата направена од пп материја...

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

УЛТРАВИОЛЕТОВО ЛЕСНО ИСТУРЕТЕ СТАКЛЕНО ШИШЕ со ХЕРМЕТИЧКИ КАПАЧЕ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Ги Штити течните

херметички контејнер за складирање храна карактеристичен дизајн редење Тркалезна или квадратна? ПОВРЗ

Scroll