Ново
Запечатена Тегла Стакло Со Капак Стаклени Тегли За Домаќинство/Тегла За Складирање Избрана колекција на херметички Гроздобер контејнери за сува храна 1200мл(1,2 Л)

Запечатена Тегла Стакло Со Капак Стаклени Тегли За Домаќинство/Тегла За Складирање Избрана колекција на херметички Гроздобер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1162.72

Стаклен материјал : Изработен од висококвалитетно стакло без олово, површината е мазна, текстурата е транспарентна, отпорна на влага и инсекти, внимателно избрана, е вашиот идеален избор. Метален капак : Изработен од висококвалитетен метален капак, отпорен на корозија, не е лесен за ' рѓа, вграден запечатувачки прстен, силни перформанси на запечатување, спречуваат оксидација на храната. Голем дијаметар : запечатената конзерва е проширена за да може лесно да се земат предметите и лесно е да се исчисти дното на шишето. Дното на шишето што не се лизга : дното на шишето е задебелено и има спирална шема што не се лизга за да спречи лизгање и кршење на запечатената конзерва. (Не мијте со топла вода, белиот оцет може да се исчисти). Најдобра услуга : ние се стремиме да ви обезбедиме производи со најдобар квалитет и најдобро искуство на клиентите. Ако не сте задоволни, слободно контактирајте не, сите е-пошта ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. *Параметри на производот : Име На Производ : Запечатена конзерва стил На Производ : Популарни елементи Во Нордиски стил : Материјал За Производ во рурален стил : стакло без олово Број на производи : 1 / 2 / 3 големина На Производот : 1200мл : дијаметар : 11,5 см, висина : 14см употреба На Производот : може да се постават зачини, зачини, закуски, зачувано овошје, цветен чај итн. Совети : 1. Бидејќи големината на производот рачно се мери, ќе има грешка од 1-4см, те молам прости ми, благодарам. 2. Поради разликата на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од вистинската боја, ве молиме разберете. 3. Производот содржи само запечатени лименки, други предмети се користат само за ефекти на снимање, ве молиме разберете. Нашите производи се со добар квалитет и одлична цена. Ако имате какви било потреби или прашања, ве молиме испратете ми е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Добредојдовте во нашата продавница, ве чекаме многу нови производи! Среќен шопинг.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПРОДАДЕН КАКО 1 КТ 50 / Пакување, 10 Пакувања / КТ одличен начин за сервирање салати, маслинки, филета и мног�

УЛТРАВИОЛЕТОВО ЛЕСНО ИСТУРЕТЕ СТАКЛЕНО ШИШЕ со ХЕРМЕТИЧКИ КАПАЧЕ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Ги Штити течните

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Не кревајте го тенџерето за капакот Бидете внимателни кога ракувате со топла вода Оставете ја зовриена�

Одличен начин да ги задржите остатоците од парчиња Пица Одлична кутија за ручек за секој сака пица за но

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Вистински Пирекс Производи; Капаци и Садови направени во САД Не апсорбира вкусови на храна, дамки или ми

Филтерот со активен јаглен е целосно природен и направен од кокос Филтерот апсорбира етилен гас Трае до

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Секој сад има класичен тркалезен печат на тапервер, кој е херметички и тесен за течност Ова ја заклучува

Пескарењето (резба на песок) сече длабоко и трајно во стакло, кристал или метал и нема да избледи Дизајни

1 Нетоксичен полипропиленски материјал : ова е чаша за салата направена од пп материја Производот е лесе

Имајќи флексибилен капак Бпа слободен 0,7 литарски капацитет Контејнерот за храна татај е без БПА и капа�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

херметички контејнер за складирање храна карактеристичен дизајн редење Тркалезна или квадратна? ПОВРЗ

Цените вклучува вкупно 6Пакети на; Контејнер За Складирање На Гледачи 2'X4' Сина (UPC : 787660003403)...

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Гаранцијата на производителот не може да се примени [17,5 х 17 х 5,3 см] Во зависност од производот, бојата и о

УНИКАТНА УМЕТНИЧКА ТЕГЛА : овој рачно извајан и обликуван дизајн на Пушка е прекрасно и единствено умет�

100% Полиестер Безбедно носете топли или ладни оброци, десерти, предјадења или закуски во оваа пространа �

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

Scroll