Ново
X - DREE 20pcs 1.25 mm Теренот ЕДЕН Ред 4P Y Стил Женски Приклучок Конектор Пластична Школка Црвена (20pcs 1.25 mm Теренот Еден Ред 4P Y Стил femmina presa connettore ди пластика Школка росо

X - DREE 20pcs 1.25 mm Теренот ЕДЕН Ред 4P Y Стил Женски Приклучок Конектор Пластична Школка Црвена (20pcs 1.25 mm Теренот Еден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Земја На Производство : КИНА; Позиција : 4П. Материјал : Пластика; Пин Теренот : 1,25 мм/0,049 инчи. Нето Тежина : 1г; Вкупна Големина : 4,2х4, 2х3, 1мм/ 0, 16х0, 16х0, 122инч (Л*В*Ч). Содржина на пакетот : 20 парчиња x Конектор Пластична Обвивка (contenuto della confezione : 20 pezzi x connettore guscio di plastica. Главна Боја : Црвена (боја принципале : росо. 20 парчиња 1,25 мм Теренот ЕДЕН Ред 4 P Y Стил Женски Приклучок Конектор Пластични Школка Редопис : * Карактеристики еден ред, директно монтажа агол, машки игла заглавие, електронска компонента, ИДЦ конектор.* Заглавието на пиновите е совршен конектор за плочката ЗА ПХБ и интегрираното коло, широко користен во компјутерот, таблата за леб, ЛЦД, ТВ и други домашни апарати.Спецификација : Име На Производ : Терминален Конектор Пластична Обвивка : 4производство : Еднократен Чекор : 1,25 мм/0,049 инчи вкупна Големина : 4,2х4,2х3,1мм/ 0,16х0,16х0,122 инчи( Л*В*Ч)Материјал : Пластика Главна Боја : Црвена Тежина : 1gpackage Содржина : 20 парчиња x Конектор Пластична Обвивка шпански 20 Парчиња 1,25 Мм теренот еден ред 4p Y Стил Фемина Преса конеторе ди пластика школка росопезе ди продузионе : кина; позиционе : 4pmateriale : пластика; пин теренот : 1,25 Mm / 0,049 Pollicipeso Netto : 1g; димензии тотали : 4,2x4, 2x3, 1mm / 0, 16х0, 16х0, 122 инчи (l * W * H)contenuto della confezione : 20 pezzi x connettore guscio di plasticacolore принципале : росо.

За стоката

Product Name:
Terminal Connector Plastic Shell
Position:
4P
Row:
Single Row
Pin Pitch:
1.25mm/0.049inch
Total Size:
4.2x4.2x3.1mm/ 0.16x0.16x0.122inch( L*W*H)
Material:
Plastic
Main Color:
Red
Weight:
1g
Package Content:
20Pcs x Connector Plastic Shell:
Description in Spanish:
20Pcs 1.25mm Pitch Single Row 4P Y Style femmina presa connettore di plastica Shell rosso:
Paese di produzione:
CINA; Posizione
Materiale:
plastica; Pin Pitch
Peso netto:
1g; Dimensioni totali
Contenuto della confezione:
20 pezzi x connettore guscio di plastica
Colore principale:
rosso

Слична стока во категоријата

Цврста и стабилна врска : металните иглички на конекторот ЗА ЛЕД лента ја пробиваат предната страна на л

Модел : Јас пишувам единечна линија 2 патна конектор за конектор од 12 парчиња Материјал : Направено од по�

【Функција】 Црна боја, жица за продолжување на кабелот 2 пакет 150m / 60inch 5 пински со интерфејс за двата кра�

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Ред : 2;Агол На Монтирање : Директно Пин Теренот : 2,54 мм / 0,1"; В

Стил : СТАСУВА, 2Дупка, Куршум со заклучување клип За ФИЛИПС ККС Тип На Поврзување : 7Насочна Тешка Должно�

5 Парчиња Двоен Ред Закривена Игла 90 Степен Игла Држач 2*04 P 94 V2 ЖицаДоОдбор / ЖицаДоЖица Конектор Преку Ду

Уредна и цврста аголна врскаНов концепт на L облик 4пинска врска, конектор за облик l во едно парче.Наит и

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Ред : 1;Агол На Монтирање : Прав Агол Пин Растојание : 2,54 мм / 0,

1788978, дин железнички конекторноминална струја : 12 аноминален напон (III / 2) : 320 V номинален пресек : 2,5 mm2број

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 8536.69.40.40 Тип : Обвиткан Заглавие Пол : ХДР

1717729, пхб терминален блокноминална струја : 17,5 аноминален напон (III / 2) : 630 V номинален пресек : 1,5 mm2теренот

12 Позиции, 3,5 мм теренот,приклучок за приклучок за приклучок на пхб Терминалот ЗА ПХБ е широко користен в

Име на производот : Хексадецимален Растојание; Дијаметар На Конец ( В) : М4 / 4мм Женски Должина на женски К�

Брза и флексибилна врска : Поврзете ги лентите со висока густина со висока густина на жицата без да ја со

Име На Производот : Пински Заглавие;Иглички : 80 Пински(2*40 Пински); Ред : Двоен Ред Агол на монтирање : Дирек

50 Парчиња PH2001 Серија Приклучок 1*7 P 2mm Директно Игла K ЖицаДоОдбор / ЖицаДоЖица Конектор Преку Дупка, P=2mm PH

12 Позиции, 5.08 мм теренот, приклучок во пхб терминал блок конектор Терминалот ЗА ПХБ е широко користен во

10 Парчиња 5,08 Мм Редови : 1 Пин : 3 закривен игла приклучен терминал P=5,08 mm одбор крај / Приклучокотворање 5,08

Име на производот : Пински Заглавие;Иглички : 40 Пински (1*40 Пински); Тип На Ред : Синглероу Конектор Стил : П�

1826429, пхб конекторноминална струја : 12 аноминален напон (III / 2) : 320 V номинален пресек : 2,5 mm2број на позиции

САЛАДИН68 (25 х 25 мм тело, 50 милји / 1.27 мм пин теренот) НА ПГА68 Пин 1 Надвор (0.1" пин теренот) адаптер Димензии

Приклучок за полнач за рамнотежа НА батеријата ОД 2,54 мм, спарете ги со поврзаните жици Контактот XH crimp бе

Име На Производот : Хексадецимален Растојание; Дијаметар На Конец ( В) : М4 Женски Должина на женски Конец

1 Парчиња 7,62 мм ред број : 1 ред број : 4 закривена игла приклучен терминал P =7,62 мм одбор крај / приклучокзат

10 ПАРЧИЊА FC40p ИДЦ ПРИКЛУЧОК теренот 2.54 MM JTAG ISP ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР ДВОЕН РЕД ЖЕНСКИ 2 X20 PIN 40 PIN 40 P ЗА ИДЦ КУТ�

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 8536.69.40.40 Тип : Микро Голема Брзина Термин�

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу)...

Брза и флексибилна врска : Поврзете ги лентите RGBW со жици без да ја соблечете изолацијата и без лемење Ро

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ Без лемење, брза врска за проекти за светло на LED ленти Компатибилен со : 12мм широко не

Scroll