Ново
Кондиционер за терапија со свила од биосилк 12 мл

Кондиционер за терапија со свила од биосилк 12 мл

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Професионален балсам за коса во салон по цени за попусти. 100% оригинални. Професионален балсам за коса во салон по цени за попусти. 100% оригинални. Кондиционер за терапија со свила од биосилк е лесна адаптивна формула која нанесува свилени протеини на сува или оштетена коса, обезбедувајќи избалансирано климатизација и исхрана за поздрава, помека коса со светлечки сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата

Есенцијални масла за големината на вредноста : Нашата формула за климатизација на Kid Best е дизајнирана да

Мултизадачите го направија лесно : дајте му на вашата коса свеж изглед додека заштедите време и пари со �

Xforce за инстант антипрекин акција за сите типови коса, специјално коса со проблеми со раст Xforce Biotine и Beauplex

Диверзифицирано гостопримство Тера чиста дива цитрус 1 мл Негување балсам, идеално дизајниран и спакув�

Нанесено со екстракти од маслиново масло Кондиционер за маслиново масло е нанесено со свеж притисок ко

Поставена за нега на коса, поставена за сјајна коса сјајната ја остава косата интензивно сјајна, гледај

3 Ве молиме, земете мала количина зад увото пред употреба за да тестирате за алергија 4 Забрането е за дец

Сосема ново Оригинална ставка Фабрика запечатена Никогаш не се користи Квалитетен производ Сосема нов�

Пакетот вклучува; Поправка на шок од бандаж Третман на коса 4 недела снабдување со балсам за рамнотежа з�

Органските зелени е 100% веганска марка за убавина што е сè за „да се биде добар“ за вас, за вашите сетила

Ја храни косата овој кондиционер со црвено грозје додава дополнителен слој на влага за да ја заштити ва

Нежниот крем со лесен гел хидрира, омекнува, измазнува и помага да се врати сјајноста на вашата кожа Неж�

Крем за чистење нежно го отстранува изградбата Без минерално масло, сулфати или парабени Ја обновува ва

Нашиот интензивен раст на косата богата со хранливи материи дневно масло од скалпот ќе помогне во прена

Detangles и додава 48% повеќе исхрана Богата со есенцијални масни киселини, овој балсам за масло од авокадо не

Tresemmé keratin Нежните кондиционер е третман со длабок кондиционер на кератин формулиран за мазна фризура, н

Користете како помош за сушење на удар или да ја заштитите косата пред да заминете во базенот или океано

Витаминот Е помага во зајакнување на косата спречувајќи го кршењето и стимулирање на растот Маслото од

Хидрира и навлажнува длабоко лесно се разгледува со hnубовните кадрици на зачувување Еден од нашите про

Освежувачката магла обезбедува целодневна заштита на антиоксиданс и контрола на миризбата од 48 часа се

Придобивки од BLESS Cream & Clasherer тоа е брзо апсорбирање не жалење нема да остави леплив остаток ефикасен пр�

Avlon keracare Природни текстури за оставање балсам состојба 2 240ml 240 мл Keracare Остави во балсам штити од штетни

Оштетување на целта и поправка : Остави свилени протеини таргетираат и поправаат оштетување направено �

Содржи агенси за повторување на вода, негување масла и витамини Помага во поправка на структурно оштету

Suave Essentials Collection со јагода од јагода е енергичен кондиционер за коса, нанесена со екстракт од јагода и вит

Scroll