Ново
Воздух за пијалоци 302-885a Почеток на кондензатор, 81-90 MFD, 320V

Воздух за пијалоци 302-885a Почеток на кондензатор, 81-90 MFD, 320V

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1741.28

Оригинален дел за замена на OEM. Air Brewage Air нуди водечки квалитет во индустријата во комерцијална опрема за ладење дизајнирана за индустријата за услуги за храна. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Оригинален дел за замена на OEM. Air Brewage Air нуди водечки квалитет во индустријата во комерцијална опрема за ладење дизајнирана за индустријата за услуги за храна. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Воздух за пијалоци 302-885a Почеток на кондензатор, 81-90 MFD, 320 V). Оваа ставка е оригинален дел за замена на воздухот OEM за пијалоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој список е за 2000 компјутери; Број на дел од Кемет : T494 B686 M006 AT Кондензатор на Tantalum SMD Контактирајте нè з�

DMX осветлување RJ45 приклучок за терминатор Подигнат приклучок RJ45 120ом Зелен багажник DMX осветлување RJ45 пр

10 PCS MYLAR FILM CASTARITOR 630 V 2 J223 J 0.022 UF 22 NF 2 J223 5% полиестерски филмски кондензатор 10 PCS MYLAR FILM CASTARITOR 630 V 2 J223 J 0.022 UF 22 NF

Кондензатори Кондензатори 10 Pcs 1600 V CBB Polypropylene Film Capacitor P15 P20 P30 102 104 105 222 272 331 392 472 474 562 681 822 CBB Capacitors Parameter : Produc

【Параметар】 Модел на производи : CBB61; Номинален напон : 450 V AC; Оценет капацитет : 16 UF; Толеранција : ± 5%; Г�

40+5 UF ± 5% 370 до 440 V, 50 / 60 Hz CBB65 моторна тркалезна кондензатор, со UL сертификација Инженер за безбедност 10000 п

НеPCB кондензатори, индивидуално боксени ¼ "Брзо исклучување на терминалите (стандард)...

Точност : ± 20% Опсег на температура : +10 C до +85 C Диелектрична издржливост : напон со оценка од 2,5х Дијаметар

Димензии на пакетот : 3,302 H x 8.382 L x 6.858 W (сантиметри) Користете OEM делови за безбедносна сигурност и перформ

Димензија на производот : 0,09 "l x 0.28" w x 0.28 "ч Земја на потекло : Кина Модел Број : 61215143 Тежина на артикалот : 0,

55°Cto +85°c температурен опсег 0.056 €f Капацитивност 10 проценти Толеранција Земја на потекло : Тајван...

Капацитет : 22uf Напон : 16 V Температура : 40+105 ° C Толеранција : + / 20%(120 MHz,+20 ° C) Големина : 4x5mm Капацитет : 22uf...

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 25 + 5 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици ил�

Nichion 20 PC 35 V 1000 UF 12 × 20мм Електронски кондензатори на алуминиум Оваа серија е погодна за комуникациска опр

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор преку ел

【Параметри】 Проид модел : најголемиот дел MOF / 3 W / P / J / 22 R / AC350 V; Моќ : 3 W; Отпорност : 22Ω ± 5%; Максимален нап�

Бесплатна испорака по нарачки над 50 долари Бесплатна испорака по нарачки над 50 долари Електролитските �

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 55 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или а

20% толеранција на капацитет Аксијално олово 6.3 V напон Земја на потекло : Тајван 20% толеранција на капацит

мкп Гв804кл 0 8УФ3000ВДЦ висока струја високонапонски резонантен кондензатор 1 Еез мкп Гв804кл 0 8УФ3000ВДЦ висо

1,0pf до 1,0 μF опсег на капацитивност 50 VDC напон Повеќеслоен керамика Серијата SMC е идеално прилагодена за х�

Име на производот : 50+5 UF ± 6% 370 / 440 VAC CBB65 Dual Run Start AC кондензатор Големина на кондензаторот : Дијаметар = 60мм /

Облик : Почеток на тркалезен мотор Толеранција на капацитет : ± 20% Номинален напон : AC 110125 V Опсег на темпе�

1 компјутер Супер кондензатор 5 F 5.5 V радијално олово, P = 15,5 mm CHT5 R5 L505 RTW 5.5 V5 F 1 компјутер Супер кондензатор 5

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение повисоко одделение од сериите FW Богат звук во �

MKPHR 0.8 UF 3000 V DC 80 A висока струја висока фреквенција резонантен кондензатор 1 Парчиња MKPHR 0.8 UF 3000 V DC 80 A висок�

Номинална капацитивност : 6800 UF, номинален напон : 35 V Електролитски кондензатор Големина : 18x35mm (0,71x1.38in)...

Капацитет : 6uf Толеранција : + / 5% Облик : овална Номинален напон : AC 370440 V Опсег на температура : 25 ° C...

《Име на производот》 кондензатор ABC CD60 《Спецификации и работен напон》 1000mfd (1000 UF) 、 напон 250 VAC 《Големин�

Scroll