Ново
Biaungdo 35mm/1.38 Вшмукување Чаша Со Прстен, 12 Парчиња Јасно Клуч Прстен Вшмукување Чаши Морон Вшмукување Кука За Прозорец, Кујна, Ѕид Стакло Кука Закачалка

Biaungdo 35mm/1.38 Вшмукување Чаша Со Прстен, 12 Парчиња Јасно Клуч Прстен Вшмукување Чаши Морон Вшмукување Кука За Прозорец,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Лесен за инсталирање и употреба, исчистете ја и исушете ја површината пред употреба, потоа ставете ја вшмукувачката чаша на рамката на прозорецот каде што сакате да се инсталира и конечно притиснете ја вшмукувачката чаша за да го ослободите воздухот, инсталацијата е брза И лесна Спецификации : Име На Производ : Јасен Материјал За Вшмукување Чаши : Пвц+Боја на нерѓосувачки Челик : Проѕирен Дијаметар На Вшмукување чаша : 35мм/1,38 инчен Пакет Вклучува : 12 Парчиња Клучен Прстен Вшмукување Кука Вшмукување Чаши За НАС Биаунгдо фокусирајте Се на малопродажни и големопродажни хардверски предмети И други додатоци, сите производи Што ги продаваме се строго избрани И обезбедуваме висококвалитетни, најпопуларни производи со прифатлива цена ширум Светот. Топло Забелешка : 1.Содржина на пакетот : ќе добиете 12 парчиња транспарентни вшмукувачки чаши со Прстен. Висококвалитетен Материјал : морон за закачалки за прозорци е изработен од висококвалитетен ПВЦ, а прстенот за клучеви е изработен од издржлив нерѓосувачки челик. Ве молиме дозволете 1 - 2мм грешка поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. БЕЗ ПРАШАЊА ПОСТАВЕНИ!. Транспарентниот минималистички дизајн може да одговара на секој стил на украсување на домот и да го украси и разубави вашиот дом. Ние сме посветени да им донесеме на сите наши клиенти пријатно шопинг искуство. Широка Примена : куката за вшмукување е идеална за закачување на прозорци, ѕидови, бањи, тушеви, спални соби, кујни или други чисти и мазни површини, може да се користи за закачување на сите видови лесни предмети што сакате да ги закачите. Лесен За Инсталирање : Нашите вшмукувачки чаши се отстранливи и еднократно. Тој е поотпорен на абење и леплив од другите инфериорни пластични материјали на пазарот, не е лесен за бледнеење, деформирање или кршење и е издржлив. 100% Гаранција За Задоволство : ние Сме супер сигурни во квалитетот и удобноста на нашиот производ што нудиме 100% гаранција за задоволство! Пробајте ги нашите производи и ако не ги сакате апсолутно, кажете ни. Многу лесен за инсталирање и отстранување, прво ставете ја вшмукувачката чаша на рамката на прозорецот на тивка и мазна површина што сте ја исчистиле и конечно притиснете ја вшмукувачката чаша за да го ослободите воздухот и инсталацијата е успешна.

За стоката

Слична стока во категоријата

Куката за отворање е 0,9 см / 0,35 инчи Пзакачалка боја : Сива што добивате? 26 парчиња завртка Во Топли Совети

Одлично за домот, продавницата или подрумот Заштитен зафат што не се лизга Сите месинг изградба...

Кокујо супер силни магнетни куки" Тафупита " држете оптоварување 10кгф (бело) Двојно227 W [5 сета] (увоз на ја�

Цветна основа поставена на ѕид изработена од високо транспарентен акрилик Стаклената цевка го олеснув�

Продадени како 1 / Пакет Шините за клучеви држат клучеви, ленти за значки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и многу повеќ

КАРАКТЕРИСТИКИ : Без ' Рѓа, Густ, Силен И Долготраен Хардвер / Деца Пријателски / Безбеден За Употреба во

Лесен за употребалесен за лепење, без оштетување на ѕидот, нема потреба од клинци и дупчење...

Зачувајте го внатрешниот простор на вашиот автомобил, практичен и удобен Изработен од висококвалитете�

Категорија на производи : вискоза кука Материјал : нерѓосувачки челик Стил : Двојна Кука Максимално опто

Стилски дизајн, исто така совршена декорација за вашиот дом за подобрување на модерниот стил...

Пп Куки За Складирање бања : Широка употреба, особено одлична за закачување додатоци за туширање или бањ

Издржлив и практичен за употреба Силен морон може да се закачи на стакло, керамичка тула, нерѓосувачки ч

Употреба : Сарафани Карактеристика : Еколошки Материјал : Пластика 100% сосема нов и висок квалитет.Лесен �

170812 VPES Заборавете на клинците, завртките и држачите, Куките За Команда се брзи и лесни за закачување и др

3 Залепете Го На Која Било Мазна Површина И Цврсто Притиснете Го На Сите Меурчиња 2 Откинете Го Задниот Д�

ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ПЕШКИР кука вакуумската беспрекорна кука за вшмукување може да се репозиционира по жел

Материјал : пластика Густа гума што не се лизга, цврсто завиткајте го предметот без да се лизнете...

Нашата Трговска Лента е изработена од матирана флексибилна пластика и е идеална за закачување спакуван

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

1 Кука За Месо За Домаќинство Еднократно Пигтајл Храна Флипер Храна Кука За Пикник Скара Месо Кука За Ск�

Scroll