Ново
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија на пролетната големина на пролетната притисок на пролетниот дијаметар на жицата 0,7мм, надвореш?

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија на пролетната големина на пролетната притисок на пролетниот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 439.20

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,7мм), надворешен дијаметар (4-12мм), должина (5-50мм). Количина : 10. има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (0,7мм), надворешен дијаметар (4-12мм), должина (5-50мм). Количина : 10. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најиздржливи извори. Име на производ : Компресија Пролет Производство Материјал : 4-12мм), должина (5-50мм) Количина : 10features : Пролетта на компресија е направена од 65мн пролетен челик. Отпорност на корозија, отпорност, голема јачина, висока издржливост и нема деформација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

✅ Компресирајте ја пролетта, 1 1 / 4x0.063 во, PK5 ✅ Wireица Дија : 0.063 in ✅ Надвор од Дија : 0,72 ин ✅ Компресирајте ј�

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Спецификација : Дијаметар на жица Надво

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

5 парчиња надворешен дијаметар 6мм x Внатрешен дијаметар 3мм x lenght 25мм светло оптоварување сина умира про�

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,3мм / 0,012 "; надворешен диј�

Материјалот со високи спецификации на атрибути е прецизен прецизен преку повеќе процеси, со голема јач�

Материјал : челик Снабдувања на DIY : Метал Тип на оптоварување : Компресија Дијаметар на жица : 0,8мм...

Пролет константа (N / MM) : 0,1 инчи (2,91 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 инчи (12,5 мм) Бесплатна должина : 1,8 инчи (45 м�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Стандард : GB Дијаметар на жица : 0,8мм...

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдувања на DIY : Метал Тип на оптоварување : Компресија...

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Scroll