Ново
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка i 1pcs компресија на мувла Пролетно жолто жолто светло оптоварување со печат на пролет Надворешен дијаметар 18?

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка i 1pcs компресија на мувла Пролетно жолто жолто светло оптоварување со

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 18мм. ● Внатрешен дијаметар : 9мм. ● Должина : 20мм-300мм. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. ● Големина : надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина ● Надворешен дијаметар : 18мм ● Внатрешен дијаметар : 9мм ● Должина : 20мм-300мм ● Материјал : Пролетен челик ● Индекс на оптоварување : 42%● Карактеристики : правоаголна мувла Пролет има мала големина, добра еластичност, висока ригидност и голема прецизност.ректнагуларен материјал и облога за раздвојување на бојата (позлата) на површината за да разликуваат различни оптоварувања и убави Изглед. ● Употреба : изворите на мувла се користат во калапи за печат, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизно движење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјалот со високи спецификации на атрибути е прецизен прецизен преку повеќе процеси, со голема јач�

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Силна антиоксидациска, антикиселинска и антикорозивна способност Поради рачно мерење, ве молиме дозво�

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Стандард : GB Дијаметар на жица : 0,8мм...

Висока отпорност на температура, висока ригидност и долг животен век За изворите на умре, црвената боја

Боја : црна; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 13мм / 0,51"; Материјал : челик од манган...

Пролет константа (N / MM) : 0,1 инчи (2,91 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 инчи (12,5 мм) Бесплатна должина : 1,8 инчи (45 м�

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 10мм / 0,39 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 5мм / 0,2"; Бес

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Изворите на мувла се потешки од редовните извори, што му помага на вашиот 3Д печатач да биде постабилен п

✅ Compress Spring, прецизност, 1 1 / 2, PK5 ✅ Wireица Дија : 0.055 in ✅ Пролет стапка : 12,5 lbin ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in...

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Затегнување на напнатоста : Стабилна и издржлива, отпорна на корозија, мазна и бесплатна, висока еластич

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Scroll