Ново
AEXIT 1.8MMX20MMX305MM MANGANES SPRINGS челик компресија извори на компресија извори црни 2 парчиња

AEXIT 1.8MMX20MMX305MM MANGANES SPRINGS челик компресија извори на компресија извори црни 2 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 190.56

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : Црна. Дијаметар на жица : 1,8мм/0,07 "; надворешен дијаметар : 20мм/0,8". Материјал : челик од манган; Тежина : 102g. Содржина на пакетот : 2 парчиња x Компресија Пролет. Вкупна должина : 305мм/12 ''. Име на производот : Пролет на компресија; Боја : Црна. Дијаметар на жица : 1,8мм/0,07 "; надворешен дијаметар : 20мм/0,8". Материјал : челик од манган; Тежина : 102g. Содржина на пакетот : 2 парчиња x Компресија Пролет. Вкупна должина : 305мм/12 ''. Изработен од манган челичен материјал, со високо отпорност на абразија, издржлив за употреба. , играчки, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

✅ Compress Spring, прецизност, 1 1 / 2, PK5 ✅ Wireица Дија : 0.055 in ✅ Пролет стапка : 12,5 lbin ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ М

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Сна�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Име на производот : напнатост пролет ; главен материјал : метал ; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 "Големина на �

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Изворите на мувла се потешки од редовните извори, што му помага на вашиот 3Д печатач да биде постабилен п

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Материјал со висок квалитет : изворите на напнатост се изработени од високо квалитетен материјал, кој �

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Висока отпорност на температура, висока ригидност и долг животен век За изворите на умре, црвената боја

Боја : црна; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 13мм / 0,51"; Материјал : челик од манган...

✅ Компресирајте ја пролетта, 1 1 / 4x0.063 во, PK5 ✅ Wireица Дија : 0.063 in ✅ Надвор од Дија : 0,72 ин...

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Пролет константа (N / MM) : 0,1 инчи (2,91 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 инчи (12,5 мм) Бесплатна должина : 1,8 инчи (45 м�

Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдувања на DIY : Метал Тип на оптоварување : Компресија Дијаметар на жи�

Квалитет на нов Comprs Sor од Калин Наместете ги нивоата, EQ и COMP копчињата за да го добиете тонот што ви се доп

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Scroll