Ново
Индустриска градежна машинерија затегнување на пролет 5 парчиња напнатост, отворени куки, галванизирани алатки за хардвер, дијаметар од жица 1,6мм, надворешен дијам

Индустриска градежна машинерија затегнување на пролет 5 парчиња напнатост, отворени куки, галванизирани алатки за хардвер, дијаметар

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 567.04

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 1,6 мм. ● Надворешен дијаметар : 10мм, 12мм, 13мм. ● Должина : 40мм-100мм. Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 1,6 мм. ● Надворешен дијаметар : 10мм, 12мм, 13мм. ● Должина : 40мм-100мм. Пролетта зазема важна позиција на глобалниот пазар и е широко користена во бродови, компјутери, електроника, калапи, биологија, хемикалии, воздушна вселена, железници, нуклеарна енергија, ветерна енергија, термичка енергија, градежни машини, машини за рударство, градежни машини, лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови Други полиња ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 1,6 mm ● Надворешен дијаметар : 10мм, 12мм, 13мм ● Должина : 40мм-100мм ● Материјал : Пролетен челик ● Површински третман : Галванизирана ● Употреба : Рачни алатки, дома Опрема за нега, амортизери, извори на моторни вентили.

За стоката

Слична стока во категоријата

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

Содржина на пакет : 1 x Компресија пролет; Вкупна должина : 305мм / 12 '' Име на производот : Пролет на компрес�

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 10мм / 0,39 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 5мм / 0,2"; Бес

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Квалитет на нов Comprs Sor од Калин Наместете ги нивоата, EQ и COMP копчињата за да го добиете тонот што ви се доп

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,3мм / 0,012 "; надворешен диј�

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 16мм / 0,63 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 8мм / 0,31"; Free

Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдувања на DIY : Метал Тип на оптоварување : Компресија...

Не'рѓосувачки челик 302 жица по ASTM A313 или AMS 5688 Пролетниот темперамент Пролетните краеви се затворени (ква

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Стандард : GB Дијаметар на жица : 0,8мм...

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Затегнување на напнатоста : Стабилна и издржлива, отпорна на корозија, мазна и бесплатна, висока еластич

Материјал со висок квалитет : изворите на напнатост се изработени од високо квалитетен материјал, кој �

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Scroll