Ново
CHBC срцево куче игла за игла, волна, почувствувана занаетчиска DIY недовршена сет за рачно занаетчиски иглички материјал за игла, материјал

CHBC срцево куче игла за игла, волна, почувствувана занаетчиска DIY недовршена сет за рачно занаетчиски иглички материјал за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Направени од рачно изработени производи за DIY, а се испорачуваат само суровините и алатките за работа. Производот треба да се заврши со раце, за да се доживее задоволството за време на правењето на производот. Материјалната торба се дистрибуира со детална работа. Одлично за деца и возрасни, исто така, лесен за склопување, целосно симпатична. Пакетот вклучува : 1 сет x волна почувствувана материјал; 2 игли за поштенски игли на компјутери x; 2 компјутери x игли за кратки печат; 2 компјутери x очи; Табела со пена од 1 компјутер x; 1 компјутер x виси јаже; Упатство за работа со 1 компјутер x. 100% сосема нови и високи квалитети : изработени од рачно изработени производи за DIY, а се испорачуваат само суровините и алатките за работа. Производот треба да се заврши со раце, за да се доживее задоволството за време на правењето на производот. Материјалната торба се дистрибуира со детална операција.ГОВОР ЗА ДЕЦА И ЗДРАВЈЕ Исто така, лесен за склопување, целосно симпатична. Ова не е кукла, а не играчка, тоа е материјална торба, треба да ја направите сами. Големина на торбата : Апликација.13.5x9x5.5cm/5.31x3.54x2.17 Infined Големина : App.7.5x5x3.5cm/2.95x1.97x1.38 Inclor : како што е прикажана сликатаПатертер : срцев догкватентност : 1 поставен пакет за малопродажба. -1 см грешка поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакет вклучува : 1 сет x волна почувствувана материјали2 компјутери x игли со долг печат2 компјутери x кратки игли за печат2 компјутери x очи 1 компјутер x пена табела 1 компјутер x висина јаже 1 компјутерска настава за работа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Коњи Животни Коњи Животни Комплетна количина на монистра на монистра на монистра на куќиште : 14543 Количи

Повлечете го затворањето 【Микро руно нареди】 90% полиестер, 10% спандекс 【Ултра мекиот стил на блиско пр�

65% полиестер, 35% памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дизајн : Долги ракави, четвр�

80% полиестер, 20% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Топло вафли термички сет за момчи

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња и �

Форма Што Ја Исполнува Функцијата оваа светилка за трепки има уникатна глава во форма на лак што може д�

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Шишиња за полнење : изработени од силиконски материјал, стабилен и Дизајнот со широка уста овозможува л�

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

Лесно е да се надополнувате и да направите ваша сопствена мешавина на есенцијални масла за масажа, сало�

Loveе ги сакате овие Божиќни пјси во снегулка 【Совршено за целото семејство】 Овие сетови за појавување н

полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✿ Материјал : Полиестер, мека и ткаенина што е п

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 14 x 17 14 мрежни иглички платн�

DIY како што сакате дури и почетниците можат лесно да го совладаат нашите детални упатства се целосно ил

71' ' Големина Без разлика дали е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно �

Scroll