Ново
Хизити термичка долна облека за жени долги nsонс поставени со костуми за основно слој на руно

Хизити термичка долна облека за жени долги nsонс поставени со костуми за основно слој на руно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% полиестер. Увезени. 【Ултра мека и топла ткаенина】 Термичкиот сет на долна облека е направен од 95% ултра-мек полиестер и 5% спандекс за да се создаде супер-наполнета ткаенина со неверојатни придобивки од перформанси, четири-насочен материјал за истегнување овозможува лесно движење и флексибилност без тоа ограничување Чувство на компресија. 【Дишење и влага за влага】 Функционалниот долна облека поставена за жени е изработена од ткаенина за влага и дишење, која ќе ја апсорбира потта и ќе се исуши брзо во вежбање и ќе се задржи настрана од чудно чувство, обезбедува доволно удобност и топлина кога играте спорт во ладно време . 【Удобно вклопување】 Долна облека за жени е достапна во различни големини и може лесно да се исчисти во машината. 4-насочен распон на истегнување ви овозможува голема слобода на движење, компресија одговара за да го задржите вашето тело да изгледа потенок, растојание за шиење за триење за да се елиминира досадното чешање. 【Вклучено горе и дното】 Термичкиот сет на нашите женски nsонс се состои од врв на долг ракав и пар панталони со целосна должина, кои се одлични да се носат како сет и исто така се одвива како и еден врвен руно или пар основни хеланки или хулахопки. Комбинира перформанси со модата за да ви даде повеќе рационализиран изглед. 【Долга долна облека за вашата гардероба】 Останете тостични оваа зима со овој топло, но не и гломазно руно наредено термички долна облека. Совршено за активности на отворено како пешачење, велосипедизам, маратон, мотоцикл, трчање, искачување, обука, јога, сноубординг, лов и риболов.

За стоката

Слична стока во категоријата

Најлон спандекс Увезени Еластично затворање Материјал за миење Материјал : 82% најлон 18% спандекс, еласти

100% мешавина од памук Увезени Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателн�

Костим за капење со здолниште на дното сино бикини врвно бикини бикини врвот плус црно бикини врвот цел�

55% памук, 45% полиестер Затворање на половината за влечење Машинско миење 6 унца лесен материјал 55 процент

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

Истепено платно е направено од 100% памучно платно Платното е тројно подготвено со специјално формулира�

Преносно и издржливо : Нашето шише за гребење е релативно тешко и долготрајно Пополнување : Стаклените ш

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

20 парчиња празно про transparentирно шише со клучен прстен Getе добиете 20 чисти пластични шишиња за патувања, 20

Направени од рачно изработени производи за DIY, а се испорачуваат само суровините и алатките за работа...

72,5% полиестер, 21% рајон, 6,5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Мека и удобна �

60% памук, 40% спандекс Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Можете да го носите за да фотографир�

Големина на контејнери за патувања 30ml Големина : 78 x 110mm / 3.07 x 4.33inch, 50ml Големина : 78 x 135mm / 3.07 x 5.31inch, 100ml голем

10слој дизајн : Оваа кутија за козметичко складирање содржи 10 слоја на дизајн, голем капацитет, многу пра�

Можете да го користите овој комплет за вез за DIY за да уживате во забавата на DIY и да помогнете да го помин

80% полиестер, 20% спандекс Увезени Затворање на кука и очи Дизајн : Здроби на овој Dodger Blue Floral Two Peection Bikini Set с

Scroll