Ново
ПЕПИТА Игла за платно: Бели орхидеи, 15 x 10

ПЕПИТА Игла за платно: Бели орхидеи, 15 x 10

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Платно : мери приближно 18,5 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи. Дизајн : Површина за заболување мери приближно 15 x 10 инчи. Број на бод од 25.402 - брзо се шепи. Материјал : Zweigart Mono Deluxe 100% бело памучно платно, 13-мрежа, 13 дупки на инч, 169 шевови на квадратен инч. Направено во оригиналната ткаенина на САД, увезена од ЕУ. Ividивописни бои : Дигитално печатено со мастило со висок контраст на светло бело памучно платно, лесно може да се види што правите. Само платно! Не е целосен комплет, само печатеното платно и упатства - нема нишка, нема игли. За да нарачате целосен комплет, изберете ја опцијата означена со платно и нишка. Платно : мери приближно 18,5 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи. Дизајн : Површина за заболување мери приближно 15 x 10 инчи. Број на бод од 25.402 - брзо се шепи. Материјал : Zweigart Mono Deluxe 100% бело памучно платно, 13-мрежа, 13 дупки на инч, 169 шевови на квадратен инч. Направено во оригиналната ткаенина на САД, увезена од ЕУ. Ividивописни бои : Дигитално печатено со мастило со висок контраст на светло бело памучно платно, лесно може да се види што правите. Само платно! Не е целосен комплет, само печатеното платно и упатства - нема нишка, нема игли. За да нарачате целосен комплет, изберете ја опцијата означена со платно и нишка. Опис, свежа низа бели орхидеи против позадина на таупе. Орхидеите се најубав цвет. Тие се достапни во многу бои и варијации. Интересно е што, најдобриот начин за вода за наводнување на орхидејата е да поставите коцка мраз на почвата. На овој начин водата се влева полека. Цветовите и цветното дизајнирање се меѓу најпопуларните дизајни на иглички. Луѓето стотици години зашиваат цвеќиња и цветни мотиви. Цветовите се светли и пријатни, а повеќето имаат основни значења за нив. Игла од иглапепита игла за печатење на иглички игла, е забавно за секое ниво на стискач, од почетник преку напредно. Нема потреба да се следат комплицирани графикони - дизајнот е отпечатен во целосна боја, десно на платното. 100% памучно платно е издржливо, лесно на рацете и брзо се шепи на 13 навои по инч. Многу платна доаѓаат со графикони со целосна боја и интракции без дополнителни трошоци. Тема не е вклучена оваа ставка вклучува само платно. Низата не е вклучена. За да нарачате целосен комплет, изберете ја опцијата означена со платно и нишка.

За стоката

Слична стока во категоријата

За Регулатор П / Нс 13105, 13155.13106.13107.13115, 13116, 13129 Апликации за вбризгување гориво Случајот за носење не е вклу

65% полиестер, 35% памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дизајн : Долги ракави, четвр�

【2 парчиња се вклопуваат во Масажерот за безжични производи】 Овој пакет вклучува 2 парчиња вклопување �

полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✿ Материјал : Полиестер, мека и ткаенина што е п

Коњи Животни Коњи Животни Комплетна количина на монистра на монистра на монистра на куќиште : 14543 Количи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мешавина од памук...

✔Китс : Додатоци за игла, додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже) ✔ „Прек

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Големина на контејнери за патувања 30ml Големина : 78 x 110mm / 3.07 x 4.33inch, 50ml Големина : 78 x 135mm / 3.07 x 5.31inch, 100ml голем

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Најлон спандекс Увезени Еластично затворање Материјал за миење Материјал : 82% најлон 18% спандекс, еласти

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња и �

【5д дијамантски сликарство】 DIY сликарство, оригинал, сликарство и смола Секцините од смола се блескави,

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Форма Што Ја Исполнува Функцијата оваа светилка за трепки има уникатна глава во форма на лак што може д�

◕‿◕ Ве молиме, повикајте се на табелата за големина на сликата пред да нарачате (не големина), препорач�

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето 【Термички за задржување на топлина】 Термичкиот врв н

екипаж сет од четири Завршената големина е 4 инчи за 4 инчи направено во САД Не доаѓаат билките за мирис...

【Основен комплет содржи】 Комплет за сликање : табла за модели на Ева*1, ленти за хартија*1 Set, упатства, ко

Loveе ги сакате овие Божиќни пјси во снегулка 【Совршено за целото семејство】 Овие сетови за појавување н

80% полиестер, 20% спандекс Увезени Затворање на кука и очи Дизајн : Здроби на овој Dodger Blue Floral Two Peection Bikini Set с

Комплет за продолжување на трепките и комплети за алатки, торбата е изработена од висококвалитетна тка�

плен панталони шорцеви култи шорцеви женски тексас жешки панталони шорцеви со високи половини фармерк�

Повлечете го затворањето 【Микро руно нареди】 90% полиестер, 10% спандекс 【Ултра мекиот стил на блиско пр�

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

Нашите производи поставени со професионални дизајнери кои поседуваат свежи идеи, високо квалитетен ма�

Лесно е да се надополнувате и да направите ваша сопствена мешавина на есенцијални масла за масажа, сало�

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 14 x 17 14 мрежни иглички платн�

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени Големините работат мали Нарачајте големина н

Scroll