Ново
10 слоеви кутија за складирање на трепки, лажен организатор на трепки за шминка за шминка за лаптоп алатка за продолжување на трепките

10 слоеви кутија за складирање на трепки, лажен организатор на трепки за шминка за шминка за лаптоп алатка за продолжување на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 957.12

10-слој дизајн : Оваа кутија за козметичко складирање содржи 10 слоја на дизајн, голем капацитет, многу практично, што може да ги оддели и правилно да ги организира сите статии за професионална употреба. Чистење и хигиена : Чувајте ги лажните веѓи чисти и трансплантирани како резултат на запечатениот и испуштен дизајн. Ставете ги вашите скапоцени додатоци за трепките на едно место. Погодно за употреба : Лесно отворено и блиско. Секоја партиција може да се извлече за лесно да се земат лажните трепки. Погодно за чување на трепките и алатките. Широка апликација : Совршена алатка за професионални салони за убавина и исто така за лична употреба. Одговара на декор и стил на повеќето соби и совршен за секоја просторија, како што се бањи и гардероби, итн. Исто така е погоден за салони за убавина или настава за шминка. Исклучителен изглед : фино изработка, попривлечна за младите жени, удобно и практично, лесен за организирање. Ставете козметика и додатоци на едно место, совршена организација, лесна за употреба, намалување на нередот, заштедете време за подготовка и добијте простор. 10-слој дизајн : Оваа кутија за козметичко складирање содржи 10 слоја на дизајн, голем капацитет, многу практично, што може да ги оддели и правилно да ги организира сите статии за професионална употреба. Чистење и хигиена : Чувајте ги лажните веѓи чисти и трансплантирани како резултат на запечатениот и испуштен дизајн. Ставете ги вашите скапоцени додатоци за трепките на едно место. Погодно за употреба : Лесно отворено и блиско. Секоја партиција може да се извлече за лесно да се земат лажните трепки. Погодно за чување на трепките и алатките. Широка апликација : Совршена алатка за професионални салони за убавина и исто така за лична употреба. Одговара на декор и стил на повеќето соби и совршен за секоја просторија, како што се бањи и гардероби, итн. Исто така е погоден за салони за убавина или настава за шминка. Исклучителен изглед : фино изработка, попривлечна за младите жени, удобно и практично, лесен за организирање. Ставете козметика и додатоци на едно место, совршена организација, лесна за употреба, намалување на нередот, заштедете време за подготовка и добијте простор. Оваа кутија е дизајнирана за складирање на лажни трепки, изработена е од високо квалитетен материјал, кој е издржлив, лесен и практичен. Дизајн на 10 слоја, секој слој може да се постави со различни должини на трепките, лесно да се најдат потребните трепки. Карактеристики : 1. Направено од високо квалитетен материјал, кој е издржлив, лесен и отпорен на абење. 2. Специјално дизајниран за складирање на продолжување на трепките. 3. Содржи 10 слоја, голем капацитет за професионална употреба. 4. Независен дизајн на фиоки, лесно да ги пронајдете трепките што ви се потребни. 5. Секој слој може да се постави со различни должини на трепките. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за складирање на трепки : Пластична боја : Како слики покажуваат изборни тип : 01# кутија за складирање на мермер, 02# кутија за складирање на сребро, 03# розова кутија за складирање Големина : 22 * ​​21 * 20см / 8,7 * 8.3 * 7.9 7.9 Тежина на пакетот со инчи : приближно. 1335 G список на пакети : 1 * Кутија за складирање на трепки.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% памук, 40% спандекс Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Можете да го носите за да фотографир�

Завршена големина : 16x20inches 40x50см „Без рамка“ Висококвалитетен безбеден и еколошки акрилен слој, еколош�

55% памук, 45% полиестер Затворање на половината за влечење Машинско миење 6 унца лесен материјал 55 процент

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

плен панталони шорцеви култи шорцеви женски тексас жешки панталони шорцеви со високи половини фармерк�

Количина : 8 ампули / опсег од 0,03 мл до 0,06 мл + бесплатни примероци Вијали означени со примерок не за прод�

71' ' Големина Без разлика дали е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно �

100% мешавина од памук Увезени Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателн�

Комплет за игла Комплет за игла Чудесно лесно и одличен избор ако сте во движење или сакате мало софист

Изрази се! Нашиот комплет за везови на заменки, мојот комплет за заменки вклучува сè што ви треба за да ј

екипаж сет од четири Завршената големина е 4 инчи за 4 инчи направено во САД Не доаѓаат билките за мирис К

80% полиестер, 20% спандекс Увезени Затворање на кука и очи Дизајн : Здроби на овој Dodger Blue Floral Two Peection Bikini Set с

DIY како што сакате дури и почетниците можат лесно да го совладаат нашите детални упатства се целосно ил

Најлон спандекс Увезени Еластично затворање Материјал за миење Материјал : 82% најлон 18% спандекс, еласти

2 2 костими за капење за жени жени 2 парчиња костими за капење на стомакот Врвови за покривање на жени жен�

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

20 парчиња празно про transparentирно шише со клучен прстен Getе добиете 20 чисти пластични шишиња за патувања, 20

Направени од рачно изработени производи за DIY, а се испорачуваат само суровините и алатките за работа...

Лесно е да се надополнувате и да направите ваша сопствена мешавина на есенцијални масла за масажа, сало�

Везење на екипажот Дизајнирано од iniини Големина на рамката во 11 инчи од 14 инчи без душек...

Форма Што Ја Исполнува Функцијата оваа светилка за трепки има уникатна глава во форма на лак што може д�

Scroll