Ново
15 Пакет Шишиња За Патување Поставени За Тоалети, Тса Одобрени Тоалети Со Големина На Патување, Неопходни Работи За Патување Што Може Да Се Исцедат, Лосион, Шампон И ?

15 Пакет Шишиња За Патување Поставени За Тоалети, Тса Одобрени Тоалети Со Големина На Патување, Неопходни Работи За Патување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

ДОКАЗ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ : овие неопходни работи за патување со авион отпорни на истекување се направени од меко и исцедено тело со широка уста за лесно полнење и чистење и спречува истекување на течност, совршено за летање во авион. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од силиконски шишиња За патување Без храна Бпа, овој комплет за повеќекратна употреба е многу безбеден и удобен за вашиот авионски одмор, лесната тса одобрена тоалетна торба и мек материјал ви овозможува многу лесно да ја исцедите течноста и да не дозволите да се троши секоја последна капка. МАЛА ТЕЖИНА И ПРЕНОСЛИВ : овие комплет за патување за заштеда на простор мора да имаат тоалетни торби поставениот контејнер е идеален за патување низ авиокомпанијата и исполнување на стандардите за носење. Лесен за носење без проверка, нема повеќе држење или проблеми на аеродромот. Сите додатоци за патување се спакувани во практична торба, се вклопуваат во секој мал простор, лесно се земаат во движење и го зачувуваат вашиот тоалетен простор. Совршен за патување и одмор. ЗАДОЛЖИТЕЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ПАТУВАЊЕ : нашите основни работи за патување од 15 парчиња за летање вклучуваат 4 парчиња силиконски шишиња + 2 шишиња со прскање + 2 крем тегли + 1 чиста четка + 1 етикета + 1 ЦА одобрена пвц торба + 2 топки и 2 инки. ШИРОК ДИЗАЈН НА УСТАТА : доволно е голем за лесно полнење лосион, шампон и регенератор. Само одвртете го горниот капак, пополнете течности во дупка. Кога ќе дојде време да ги исчистите, можете да ја користите приложената четка за лесно чистење. Ако често одите на патување или планирате да одите на патување и не сакате да користите хотел, крстарење итн. тоалети. Овој комплет шишиња за патување е одличен за вас. Тоа ќе го подобри вашето патување искуство, не грижете се како повеќе да ги носите вашите тоалети. Можете да земете свој шампон, регенератор, лосион, миење уста и миење лице каде и да одите без разлика дали е на крстарење, службено патување или ноќевање со пријателите и семејството. Нашиот Комплет За Патување од 15 Пакувања вклучува 2 х Шишиња Со Прскање 4 х Шишиња 2 х Тегли 2 х Скупери 2 х Инки 1 х Чиста Четка 1 х Етикета 1 х Торба Ве Молиме, не додавајте каустични, корозивни или запаливи производи на овие шишиња за патување.

За стоката

Слична стока во категоријата

80% полиестер, 20% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Топло вафли термички сет за момчи

Истепено платно е направено од 100% памучно платно Платното е тројно подготвено со специјално формулира�

Направено во САД Може да се користи како чанта за монети или држач за кредитна картичка! Не е потребно за

Форма Што Ја Исполнува Функцијата оваа светилка за трепки има уникатна глава во форма на лак што може д�

【Комплетот вклучува】 4 x прилагодлив обрач за везови (околу 7,8 инчи), 6 x крпа за вез со печат, 13 x игли за ве

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето 【Термички за задржување на топлина】 Термичкиот врв н

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 14 x 17 14 мрежни иглички платн�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мешавина од памук Увезени Еласт

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени Големините работат мали Нарачајте големина н

Везење на екипажот Дизајнирано од iniини Големина на рамката во 11 инчи од 14 инчи без душек направено во СА

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња и �

Завршена големина : 16x20inches 40x50см „Без рамка“ Висококвалитетен безбеден и еколошки акрилен слој, еколош�

Scroll