Ново
Мирисна Црна Свеќа Калапи 8 мл Со Капаци - 12-Пакет На Рефус Свеќа Тегли За Правење Свеќи, Уметност &засилувач; Занаети, Складирање, Подароци, И Повеќе-Празни Свеќа Тег?

Мирисна Црна Свеќа Калапи 8 мл Со Капаци - 12-Пакет На Рефус Свеќа Тегли За Правење Свеќи, Уметност &засилувач; Занаети, Складирање,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 495.84

ИЗДВОИТЕ ДИЗАЈН .. Воведување нов и ексклузивен дизајн за калапи за правење свеќи, кој е уникатен и иновативен што ќе ги издигне вашите домашни свеќи на ново ниво. Различната форма на овие калапи ќе додаде дополнителен допир на елеганција на вашите свеќи. Овие калапи се совршени за правење свеќи, складирање уметност и занаетчиство или како контејнер за мали предмети и ќе ги направат вашите свеќи да се издвојуваат од останатите. ПРИВЛЕЧНОСТА НА БОЈАТА КОРИСТИ елегантна и софистицирана црна боја на подлогата која додава допир на елеганција на секој проект за правење свеќи. Завршувањето на подлогата му дава модерно и минималистичко чувство, што го прави совршен за секој домашен декор. ШТО ИМА ВНАТРЕ 1 12 на миризливи ексклузивни и уникатни калапи за свеќи 8оз, секој придружен со свој капак за прицврстување, совршен за правење и складирање свеќи. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО .. Мирисна гарантира задоволство на клиентите со нашите калапи за правење свеќи. Висококвалитетни производи и посветена услуга. Незадоволни? Целосна наплата, без прашања. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА .. Воведување уникатно и разноврсно решение за складирање кое е совршено за не само правење свеќи, туку и додавање на елеганција на вашиот домашен декор. Елегантниот дизајн на калај го прави совршен за организирање и прикажување на вашиот накит, ситници, канцелариски материјали и многу повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Loveе ги сакате овие Божиќни пјси во снегулка 【Совршено за целото семејство】 Овие сетови за појавување н

Материјал : Направено од метален и ткаени материјал, висок квалитет и издржлив Употреба : Одлично е да го

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мешавина од памук...

◕‿◕ Ве молиме, повикајте се на табелата за големина на сликата пред да нарачате (не големина), препорач�

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

100% полиестер Направено во САД Бели летни врвови за жени Рамно затворање на цврста тока...

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени Големините работат мали Нарачајте големина н

【Комплетот вклучува】 4 x прилагодлив обрач за везови (околу 7,8 инчи), 6 x крпа за вез со печат, 13 x игли за ве

Најлон спандекс Увезени Еластично затворање Материјал за миење Материјал : 82% најлон 18% спандекс, еласти

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

ДОКАЗ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ : овие неопходни работи за патување со авион отпорни на истекување се направени од м

80% полиестер, 20% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Топло вафли термички сет за момчи

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

Преносно и издржливо : Нашето шише за гребење е релативно тешко и долготрајно Пополнување : Стаклените ш

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето 【Термички за задржување на топлина】 Термичкиот врв н

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња и �

20 парчиња празно про transparentирно шише со клучен прстен Getе добиете 20 чисти пластични шишиња за патувања, 20

Направено во САД Може да се користи како чанта за монети или држач за кредитна картичка! Не е потребно за

DIY како што сакате дури и почетниците можат лесно да го совладаат нашите детални упатства се целосно ил

Направени од рачно изработени производи за DIY, а се испорачуваат само суровините и алатките за работа Пр

полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✿ Материјал : Полиестер, мека и ткаенина што е п

Везење на екипажот Дизајнирано од iniини Големина на рамката во 11 инчи од 14 инчи без душек направено во СА

Изрази се! Нашиот комплет за везови на заменки, мојот комплет за заменки вклучува сè што ви треба за да ј

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Scroll