Ново
Xirujnfd 12pcs преносна туристичка течност за пакување торбичка за пакување, торбички за патувања за тоалети, торбички за стискање за еднократно кршење за течности за ша?

Xirujnfd 12pcs преносна туристичка течност за пакување торбичка за пакување, торбички за патувања за тоалети, торбички за стискање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

Големина на контејнери за патувања 30ml Големина : 78 x 110mm/3.07 x 4.33inch, 50ml Големина : 78 x 135mm/3.07 x 5.31inch, 100ml големина : 78mm x 165mm/3.07 x 6.5inch. Дизајн на доказ за протекување и лесен за носење тесното навој може да забрани какво било истекување, чувајќи го воздухот и другите загадувачи надвор. Копачката со големина на патувањето ќе ви донесе попогодно и издржливо искуство. Лесно да се носи, може да се чува во џебови, чанти или куфери. Издржлив материјал Овие торби за патувања за тоалети се изработени од пластичен материјал од одделение за храна, дизајн со преклопување, супер отпорни на здроби, лесен, лесен за чистење, еднократно и повторно полнење, доволно силни и издржливи. Транспарентни налепници за торби и етикети Транспарентното тело на шише може да го провери капацитетот и употребата на полнење, и да го провери во секое време, што е погодно за надополнување и лесно се разликува. Етикетата што се користи за разликување на различна козметика е претставена како а Подарок за подобро разликување на козметиката, што е едноставна и удобна. Широко користена повторно употреба на празна торба за пакување, торба за поделување, погодна за течност, како пијалоци, шампони, гелови за туширање, санитатор за раце, лосиони, торба за козметичка поделба и др. патници. Големина на контејнери за патувања 30ml Големина : 78 x 110mm/3.07 x 4.33inch, 50ml Големина : 78 x 135mm/3.07 x 5.31inch, 100ml големина : 78mm x 165mm/3.07 x 6.5inch. Дизајн на доказ за протекување и лесен за носење тесното навој може да забрани какво било истекување, чувајќи го воздухот и другите загадувачи надвор. Копачката со големина на патувањето ќе ви донесе попогодно и издржливо искуство. Лесно да се носи, може да се чува во џебови, чанти или куфери. Издржлив материјал Овие торби за патувања за тоалети се изработени од пластичен материјал од одделение за храна, дизајн со преклопување, супер отпорни на здроби, лесен, лесен за чистење, еднократно и повторно полнење, доволно силни и издржливи. Транспарентни налепници за торби и етикети Транспарентното тело на шише може да го провери капацитетот и употребата на полнење, и да го провери во секое време, што е погодно за надополнување и лесно се разликува. Етикетата што се користи за разликување на различна козметика е претставена како а Подарок за подобро разликување на козметиката, што е едноставна и удобна. Широко користена повторно употреба на празна торба за пакување, торба за поделување, погодна за течност, како пијалоци, шампони, гелови за туширање, санитатор за раце, лосиони, торба за козметичка поделба и др. патници. Карактеристики : 1. Space Saver : Кога ги нанесувате овие транспарентни течни кеси за козметиката, нема потреба да ги земете сите шишиња за шминка, да ви помогнат да заштедите многу простор во случаи на патувања. Спецификации : Материјал : Пластична боја : Транспарентен капацитет : 30 ml, 50 ml, 100 ml пакет Вклучува : 12 парчиња x Travel со големина на патување со празна торбичка за стискање + 2 листови на налепници со етикети Забелешка : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различен приказ на екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Ние веруваме дека облеката игра важна улога во разубавувањето на нашиот живот, така што ќе се обидеме да

Везење на екипажот Дизајнирано од iniини Големина на рамката во 11 инчи од 14 инчи без душек направено во СА

Повлечете го затворањето 【Микро руно нареди】 90% полиестер, 10% спандекс 【Ултра мекиот стил на блиско пр�

10слој дизајн : Оваа кутија за козметичко складирање содржи 10 слоја на дизајн, голем капацитет, многу пра�

20 парчиња празно про transparentирно шише со клучен прстен Getе добиете 20 чисти пластични шишиња за патувања, 20

Материјал : Направено од метален и ткаени материјал, висок квалитет и издржлив Употреба : Одлично е да го

Применливи сцени Дневен подарок Тип на декорација : Десктоп декорација Функција Функција...

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

Компатибилен со повеќе безжични врати на вратите : Трузмомната монтажа на вратата се користи за различн

Комплет за продолжување на трепките и комплети за алатки, торбата е изработена од висококвалитетна тка�

【2 парчиња се вклопуваат во Масажерот за безжични производи】 Овој пакет вклучува 2 парчиња вклопување �

72,5% полиестер, 21% рајон, 6,5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

ДОКАЗ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ : овие неопходни работи за патување со авион отпорни на истекување се направени од м

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 14 x 17 14 мрежни иглички платн�

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Преносно и издржливо : Нашето шише за гребење е релативно тешко и долготрајно Пополнување : Стаклените ш

【Комплетот вклучува】 4 x прилагодлив обрач за везови (околу 7,8 инчи), 6 x крпа за вез со печат, 13 x игли за ве

【5д дијамантски сликарство】 DIY сликарство, оригинал, сликарство и смола Секцините од смола се блескави,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% мешавина од памук Увезени Еласт

Лесно е да се надополнувате и да направите ваша сопствена мешавина на есенцијални масла за масажа, сало�

плен панталони шорцеви култи шорцеви женски тексас жешки панталони шорцеви со високи половини фармерк�

полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✿ Материјал : Полиестер, мека и ткаенина што е п

Костим за капење со здолниште на дното сино бикини врвно бикини бикини врвот плус црно бикини врвот цел�

Количина : 8 ампули / опсег од 0,03 мл до 0,06 мл + бесплатни примероци Вијали означени со примерок не за прод�

Можете да го користите овој комплет за вез за DIY за да уживате во забавата на DIY и да помогнете да го помин

2 2 костими за капење за жени жени 2 парчиња костими за капење на стомакот Врвови за покривање на жени жен�

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња и �

100% мешавина од памук Увезени Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателн�

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето 【Термички за задржување на топлина】 Термичкиот врв н

Scroll