Ново
Комплет за треперење на хартија со уникатен патник за возрасни почетник, 16*20-инчен скокачки делфин, исклучителен DIY хартија филиграмски комплети за сликање, алатки

Комплет за треперење на хартија со уникатен патник за возрасни почетник, 16*20-инчен скокачки делфин, исклучителен DIY хартија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

【Основен комплет содржи】 Комплет за сликање : табла за модели на Ева*1, ленти за хартија*1 Set, упатства, комплет за алатки*1 (комплет за алатки : апликатор за лепак, пинцети, AWLS, ножици. Забелешка : нема лепак.). 【Висококвалитетен материјал】 Висококвалитетни ленти за хартија, ширина од 1 см, со посилен тродимензионален ефект, вашите слики ќе бидат поживописни и совпаѓани со еколошки, водоотпорни и отпорни на корозија ЕВА модели, вашите рачно изработени производи може да се задржи подолго!. 【Лесно за работа】 Ви нудиме комплетен сет на висококвалитетни, издржливи и лесни за алатки за комплети за ватирање. Комплет за стартер за почеток и деца, само вметнете ленти со различни бои во склопената табла за модели на ЕВА, потребно е нула искуство! 【Најдобри украси и подароци DIY】 Деновиве, сликарството со хартија стана популарен DIY начин на изразување креативност во занаетчиската индустрија, а нејзината уникатна уметничка атмосфера може да биде совршен додаток на вашата wallидна уметност и украс на домови! Изненадете ја вашата девојка, сопруга, мајка или пријатели, оставете ги да ја доживеат забавата на DIY на сликарството со хартија и да создадете свои спомени заедно!. 【Задоволителна услуга】 Купете со доверба! Нашиот бренд за уникатна хартија е направена со најдобрите материјали и знаеме дека и вие ќе го сакате тоа! Но, ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, можете да контактирате со нас навреме. Ние ќе бидеме среќни да го решиме вашиот проблем и да ви дадеме добро искуство за купување!. Комплет за ватирање. Комплет за ватирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ние веруваме дека облеката игра важна улога во разубавувањето на нашиот живот, така што ќе се обидеме да

Преносно и издржливо : Нашето шише за гребење е релативно тешко и долготрајно Пополнување : Стаклените ш

【2 парчиња се вклопуваат во Масажерот за безжични производи】 Овој пакет вклучува 2 парчиња вклопување �

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

80% полиестер, 20% спандекс Увезени Затворање на кука и очи Дизајн : Здроби на овој Dodger Blue Floral Two Peection Bikini Set с

Loveе ги сакате овие Божиќни пјси во снегулка 【Совршено за целото семејство】 Овие сетови за појавување н

Мулти употреба : Може да се користи за дневна торба за намирници, торба за патувања, канцелариска торба, �

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени Големините работат мали Нарачајте големина н

екипаж сет од четири Завршената големина е 4 инчи за 4 инчи направено во САД Не доаѓаат билките за мирис К

Можете да го користите овој комплет за вез за DIY за да уживате во забавата на DIY и да помогнете да го помин

Форма Што Ја Исполнува Функцијата оваа светилка за трепки има уникатна глава во форма на лак што може д�

Нашите производи поставени со професионални дизајнери кои поседуваат свежи идеи, високо квалитетен ма�

65% полиестер, 35% памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дизајн : Долги ракави, четвр�

100% мешавина од памук Увезени Еластично затворање Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

Платно : мери приближно 18,5 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за заболување мери пр

【5д дијамантски сликарство】 DIY сликарство, оригинал, сликарство и смола Секцините од смола се блескави,

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата с�

20 парчиња празно про transparentирно шише со клучен прстен Getе добиете 20 чисти пластични шишиња за патувања, 20

Компатибилен со повеќе безжични врати на вратите : Трузмомната монтажа на вратата се користи за различн

Scroll