Ново
RBHGG Керамички Кунг Фу чај сет домашна канцеларија Комплетен јапонски чајник за чајници

RBHGG Керамички Кунг Фу чај сет домашна канцеларија Комплетен јапонски чајник за чајници

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна, а водата брзо се отсекува. Удобно и издржлив за одржување. Дното е полирано, рамно и стабилно. Може да работи од дома и да се носи со вас. Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна, а водата брзо се отсекува. Удобно и издржлив за одржување. Дното е полирано, рамно и стабилно. Може да работи од дома и да се носи со вас. Кутиите со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна и водата се отсекува брзо. : Како што е прикажано во Figure Package вклучува : сет на чај * 1 (со исклучок на други демонстративни производи) Белешки : Поради различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Ви благодариме! Поради рачно мерење, дозволете девијација од 1-2 см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Керамика Зиша Кунг Фу чај сет Домаќинството црна грнчарска половина рака 陶瓷 紫 功夫 茶具 套装 家用 黑陶 半手.�

Големина? 7.4*5.3*4,7 см / 2.9*2.08*1.85inch Материјал : Виолетова глина Чај домашно милениче е декоративен украс за �

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај Супата е силна, а водата брзо се отсекува...

1 Сетот за чај е изработен од висококвалитетни керамички материјали со исклучителна глазура и мазна пов

Име на производот : рачно насликана фалаенопсис орхидеја со комплет за мали капаци на SHU Занает : рачно н�

Материјал : Керамика Генијален дизајн, строг избор на материјали и отпуштање на висока температура Извр

Процес : Злато на злато со рачно насликано + отпуштање на висока температура Капакот има рачка за лесно о

Користејќи задебелена висока боросиликатна стакло без олово со транспарентна текстура Широк калибар, �

Материјал : Грнчарство Големина : Теакуп : 63,2 см, чајник : 79см Погодно за пиво чај : Пуер чај, зелен чај, оло�

*【Удобно за употреба】 со интегрирана рачка во форма на лак, има тркалезна форма, цврста зафат, удобен за

Материјал : Виолетова глина Негувајте ја малата фигура со чај долго време, чајното милениче ќе стане се �

Дизајн на капакот, изолацијата на топлина не е топла Погоден за собирање на семејство и пријатели Спајт�

Обликот е исклучителен и движењата се природни и мазни Сликата за симулација е животна Изгледот и појав

Погодно за кое било место : многу погодно за дневна соба и канцеларија, многу погодно за додавање на чувс

Овој ориент инспириран 5 парчиња уметнички декор порцелански чај сет е многу убав Овој ориент инспирира

Производот вклучува чај од 4,2oz / 120ml Гаиван и чаша 2,8oz / 80ml, чаша 1,4oz / 40ml Еден мал филтер за дупки е исто т

Квалитетен порцелан чај поставен во корпа за ткаенини Комплетот содржи чајник, крема, шеќер, 2 чаши, 2 чин

Со нетрпение очекуваме да ја набавите, дајте ви совршено искуство Совршено пакување, совршена логистик�

Scroll