Ново
RBHGG Керамички Кунг Фу чај сет домашна канцеларија Комплетен јапонски чајник за чајници

RBHGG Керамички Кунг Фу чај сет домашна канцеларија Комплетен јапонски чајник за чајници

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна, а водата брзо се отсекува. Удобно и издржлив за одржување. Дното е полирано, рамно и стабилно. Може да работи од дома и да се носи со вас. Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна, а водата брзо се отсекува. Удобно и издржлив за одржување. Дното е полирано, рамно и стабилно. Може да работи од дома и да се носи со вас. Кутиите со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај. Супата е силна и водата се отсекува брзо. : Како што е прикажано во Figure Package вклучува : сет на чај * 1 (со исклучок на други демонстративни производи) Белешки : Поради различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Ви благодариме! Поради рачно мерење, дозволете девијација од 1-2 см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Само ми се допаѓа таков сет на елегантен бел порцелански чај кој е бел и беспрекорен во боја...

Нежните линии, убава форма, уживајте во сопственото време Складирање на чаши, решение, така што работнат

【Дизајн инспирација】 Користејќи го принципот на термичка експанзија и ладна контракција, најпрво изм�

Едноставен и сет на свежа вода, полн со мода и елеганција Стаклото докажано со експлозија, може да издрж�

Пријатно за око, генијална работа Модна собрание, дозволете ви да доживеете поинаков шарм Рачката на ча�

Големина : 5,7*3*4,6 см Материјал : Виолетова песок Негувајте ја малата фигура со чај долго време, чајното ми�

Чајник високо боросиликатно стакло отпорен на топлина, кое може директно да се загрева со оган Керамичк

Груб грнчарски топол топол чај шпорет поставен за ретро готвење во домаќинството 高 脚 陶温 茶炉 套装 家用 复�

Спајтот на плунката се истура слободно Погоден за собирање на семејство и пријатели Атмосфера на чајна�

Дизајнот на плунката го прави непречено протокот на водата Отпорен на топлина, отпорен на ладно и отпор�

Керамика Дизајн Оваа ставка е добро дизајнирана и направена за вашите деца да го имаат најдобриот придр

Материјал : Виолетова глина Прибор за отпуштена чај се повеќе воздушни пропустливи и можат долго време �

Исклучителна, но детална, елегантната атмосфера носи романса и достоинство во домашниот живот Користет

Scroll