Ново
TJLSS коса чешел за коса бука чешел чешел за олеснување на кожата Масажа на воздухот Ар перница чешел гума мазна женска мазна

TJLSS коса чешел за коса бука чешел чешел за олеснување на кожата Масажа на воздухот Ар перница чешел гума мазна женска мазна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата. Скалп за масажа. Помогнете да ја подобрите циркулацијата на крвта и да го намалите притисокот врз главата. Помогнете да создадете природен, еластичен стил кога ќе ја издувате косата или ја стилизирате. Лесно чешел преку коса за удобно искуство. Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата. Скалп за масажа. Помогнете да ја подобрите циркулацијата на крвта и да го намалите притисокот врз главата. Помогнете да создадете природен, еластичен стил кога ќе ја издувате косата или ја стилизирате. Лесно чешел преку коса за удобно искуство. Измазнете ги јазлите и изедначете ја скалата за коса, подобрување на циркулацијата на крвта и ублажете го притисокот врз главата, создадете природен, еластичен стил кога ќе ја издувате косата или стилот, што е чешла од коса за коса за удобно искуство со патеки, вклучени : 1* чешел (не вклучувајќи и други Демо производи) Совети : Бојата на сликата може да биде различна од вистинската боја на производот поради осветлувањето. Ве молиме, разберете дека бојата на производот ќе преовладува во натура. Може да има разлика во големина од 2-3 см поради прирачникот мерење ја става јачината на чешелот за масирање на скалпот и додава на главата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Единствено : / Секој COM има свои потреби за стилизирање Висок квалитет : / црна карон фино сечење COM, анти

Barber Keychain Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Тој е многу издржлив, а гравирањето нико�

Убав и исклучителен со фино занаетчиство Одлично за дома, патувања, употреба на работа итн Масирајте ја

НожициПрофесионален квалитет изработен од високо одделение титаниум не'рѓосувачки челик бербер жилет

Материјал : GPPS пластика Димензии : 5.31 "(L) x 2,36" (W) Дизајн : Оваа четка за коса има рачка со лесна зафат, а спец

Пламенретардантна обвивка, антискалинг, побезбедно за употреба Задебелен и издолжен кабел за напојува�

Прилагодливи прстени : прстените што ќе ги добиете се отворени и слободни да го прошират или затегнат ди

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

Природниот бисер на слатководни бисери сјае природно Прекрасен елегантен темперамент во боја...

Доаѓа со рамен, површината е мазна и јасна, удобна и практична Тоа е мал и мал чешел Материјалот со чешел

Алатка за масажа на скалпот : Природниот чешел на рог помага во олеснување на напнатоста и стимулирање н

Лесно за носење и складирање во торба, за да можете да ја четкате или стилизирате косата во движење, дода

Деликатниот бисер ви носи уникатно чувство за убавина, оставајќи длабок впечаток Рачно изработени дода

Должина : 8,6 инчи Силни и издржливи заби Еластичните дупки на телото овозможуваат флексибилност Ултра о�

Големина : 1516 см Природен чешел : Сите природни материјали се изработени од влакна, избегнуваат паѓање, в

Тој нуди удобно искуство за масажа за вашиот скалп Специјалниот дизајн му дава на чешел елегантен изгле

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

Ефектот на масажа е повеќе мазна и нежна рачка Ефектот на масажа е повеќе мазна и нежна рачка Долги чеше�

Лесно за носење и складирање во торба, за да можете да ја четкате или стилизирате косата во движење, дода

Линијата на чешел назад одговара на искривување на дланката за удобен зафат Мазни и заоблени совети за �

LCD дигитален дисплеј, сина негативна јонска индикаторска светлина Природен убиец на виткање, негативни

Scroll