Ново
Combејдс Воздухопловна маса масажа чешел - преносен мини масажа со перничиња со перничиња чешел за масажа на воздушно перниче за масажа

Combејдс Воздухопловна маса масажа чешел - преносен мини масажа со перничиња со перничиња чешел за масажа на воздушно перниче

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 210.40

Лесно за носење и складирање во торба, за да можете да ја четкате или стилизирате косата во движење, додавајќи функционалност на вашите додатоци за коса. Одлично за разоткривање и исправување на густа или тенка, фризура или оштетена коса. Чешелот што се оддалечува е нежен на скалпот и не ја влече косата. Ова значи дека кога ги четкате забите, испраќате порака за да ја зголемите циркулацијата на крвта, што помага во промовирање на растот на косата. Чешелот доаѓа со рачка за удобност што не се лизга за лесен зафат. Вашите раце нема да се уморат или да се затегнат со фризурата. Четки за лопатка со влошки исполнети со воздух се особено добри за коса со средна должина која има тенденција да се заплетка и да се скрши, бидејќи влошките се во согласност со формата на скалпот и „ги апсорбираат“ шоковите што можат да произлезат од енергично или интензивно четкање. Лесно за носење и складирање во торба, за да можете да ја четкате или стилизирате косата во движење, додавајќи функционалност на вашите додатоци за коса. Одлично за разоткривање и исправување на густа или тенка, фризура или оштетена коса. Чешелот што се оддалечува е нежен на скалпот и не ја влече косата. Ова значи дека кога ги четкате забите, испраќате порака за да ја зголемите циркулацијата на крвта, што помага во промовирање на растот на косата. Чешелот доаѓа со рачка за удобност што не се лизга за лесен зафат. Вашите раце нема да се уморат или да се затегнат со фризурата. Четки за лопатка со влошки исполнети со воздух се особено добри за коса со средна должина која има тенденција да се заплетка и да се скрши, бидејќи влошките се во согласност со формата на скалпот и „ги апсорбираат“ шоковите што можат да произлезат од енергично или интензивно четкање. Ако имате незадоволство или прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не. Нашиот тим за услуги по продажбата ќе ви обезбеди најдобра услуга за клиенти. Подготвена микро-масажа на воздухот Combsize : 14*6 CMIF Имате незадоволство или прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас. Нашиот тим за услуги по продажбата ќе ви обезбеди најдобра услуга за клиенти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пламенретардантна обвивка, антискалинг, побезбедно за употреба Задебелен и издолжен кабел за напојува�

Не е лесно да се гребете се чувствувате добро Антикршената коса не му штети на скалпот без статичка елек

Деликатниот бисер ви носи уникатно чувство за убавина, оставајќи длабок впечаток Рачно изработени дода

Функција на чешли на стаорец на стаорец : Комбини со опашка од стаорец за стилизирање на косата, разделу�

Забите се широки, нема да му наштетат на скалпот и косата Направено од метален материјал, издржлив да се

Патувајте чешел за сечење коса Материјал : Направен од материјал, екстремно практичен Чешел за стилизир

Висококвалитетни материјали : Нашите најголемиот дел од чешли се изработени од висококвалитетен PP мате

НожициПрофесионален квалитет изработен од високо одделение титаниум не'рѓосувачки челик бербер жилет

НожициПрофесионален квалитет изработен од високо одделение титаниум не'рѓосувачки челик бербер жилет

Тој нуди удобно искуство за масажа за вашиот скалп Специјалниот дизајн му дава на чешел елегантен изгле

Интелигентен автоматски чешел за виткање, автоматско виткање, 3 нивоа прилагодливи, брзо загревање...

Единствено : / Секој COM има свои потреби за стилизирање Висок квалитет : / црна карон фино сечење COM, анти

Ефектот на масажа е повеќе мазна и нежна рачка Ефектот на масажа е повеќе мазна и нежна рачка...

Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рач

Воздушното перниче е полно и еластично Ефектот на масажа е повеќе мазна и нежна рачка Донесете повеќе и�

Должина : 8,6 инчи Силни и издржливи заби Еластичните дупки на телото овозможуваат флексибилност...

Дизајн на заби со тркалезна чешел, стимулирајте го нервот на скалпот ; Високо еластичното воздушно перн�

? 14 пенливи бои сребро, пенливо злато, виолетова, злато од шампањско, зелено, виножито, небо сина, шарена,

Примарен материјал : бронза, оригинална / репродукција : оригинална Возраст : Пред 1800 година Регион на по�

Фен за фен / ножици / чешли за приврзок за шарм се направени од материјална легура, без олово и без никл, б�

Умерено меки и тврди гранули за масажа за да се олесни притисокот на скалпот Слатката и живописна слика

Може да се надополни фино, долги, тенки до средни типови на коса или која било боја на коса Пакетот вклуч�

Линијата на чешел назад одговара на искривување на дланката за удобен зафат Мазни и заоблени совети за �

Доаѓа со рамен, површината е мазна и јасна, удобна и практична Тоа е мал и мал чешел Материјалот со чешел

Scroll