Ново
Wupyi MT2 Shank ER32 Chuck со 11pcs колекции поставени 1/8-3/4, со Spanner ER32, за машина за мелење

Wupyi MT2 Shank ER32 Chuck со 11pcs колекции поставени 1/8-3/4, со Spanner ER32, за машина за мелење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

★ Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. ★ Зацврстена и прецизна земја.0.0005 точност. ★ 1 PC MT2 SHANK ER32 COLLET CHUCK. Нацртајте нишки на лентите 3/8 x 16. ★ 11pc, ER32 Колет сет : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4). ★ Гаранцијата на квалитетот е основно правило. Wupyi е посветен на обезбедување квалитетни услуги, квалитетни производи и брза испорака (магацин на САД). Секое прашање, ве молиме контактирајте не. ★ Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. ★ Зацврстена и прецизна земја.0.0005 точност. ★ 1 PC MT2 SHANK ER32 COLLET CHUCK. Нацртајте нишки на лентите 3/8 x 16. ★ 11pc, ER32 Колет сет : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4). ★ Гаранцијата на квалитетот е основно правило. Wupyi е посветен на обезбедување квалитетни услуги, квалитетни производи и брза испорака (магацин на САД). Секое прашање, ве молиме контактирајте не. MT2 Shank ER32 Chuck со 11 компјутерски колекции Set Description : 11 PC, ER32 Collet Set : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4) Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. 0,0005 точни обележани и прецизни lound1pc MT2 Shank ER32 Collet Chuck.Draw Bar Threads 3/8 x 16 Package Вклучи : MT2 Shank ER32 Chuck 11 PC Collets Set1 ER32 Spannerr.

За стоката

Слична стока во категоријата

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Clickingforce, Clicking Range, Speciation Complete, High Precision.widely Used Inwire, мелење, з�

Избалансиран за 23.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Прецизност Стврднати и земјата на строги стандарди...

Флексибилен и удобен, центарот е попрецизен Флексибилен и удобен, центарот е попрецизен Лесен за инстал

Боја : Портокалова Материјал : пластика Боја : Портокалова Материјал : пластика Големина на ovbbess : 392x248x68mmmp

Цена за : Секоја течност за ладење преку : Да Големина : 2.0мм Точка : Колет Колет Серија : ER8 за употреба со :

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Отворање од 58мм, погоден за】 Нашиот клуч за прицврстување на орев ER40 UM е направен од висок квалитет на и�

Продажба на дупки за дупчење Clickingforce, Clicking Range, Speciation Complete, High Precision.widely Used Inwire, мелење, здодевно, дилинг, пр

ЈА КУПУВАТЕ КОЛЕКЦИЈАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА

Разновидност, заменлива со колекциите од типот ER и ESX Идеално за екстензии на алатки, голема точност за д

Компатибилен со некои UXCELL ER20 За да одредите компатибилност, внимателно измерете го растојанието помеѓу

За внатрешно снабдување со течноста за ладење Затворена јака Течноста за ладење доказ до макс 80 бари...

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° 2 The Surfac Oroughnessebell

Тежина : 103g; Име на производот : Бит на алатка Lathe HSS Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 1 x струг HSS а�

Техничка спецификација Колетни серии PG100 Колет тип PG Систем за мерење на обликот на лицето Техничка спе�

Колапс по колек : 1 / 64 " Прецизност по ДИН 6341 (0,0005 внатре Т.И.Р.) 31 / 64" големина Колапс по колек : 1 / 64 " Прецизн

Битови за вежбање на топење Spring Collet ER11 Collet Chuck 1 / 8 1 / 4 со m тип er орев и приврзок за навртки на струг 3 парчи�

Тежина : 3 G; Име на производот : Тркалезна шипка Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 2 парчиња X трка�

МАТЕРИЈАЛ ЗА ПРАВЕЊЕ : производот е изработен од висококвалитетен метал и има висока цврстина додека е �

Scroll