Ново
Wupyi MT2 Shank ER32 Chuck со 11pcs колекции поставени 1/8-3/4, со Spanner ER32, за машина за мелење

Wupyi MT2 Shank ER32 Chuck со 11pcs колекции поставени 1/8-3/4, со Spanner ER32, за машина за мелење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

★ Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. ★ Зацврстена и прецизна земја.0.0005 точност. ★ 1 PC MT2 SHANK ER32 COLLET CHUCK. Нацртајте нишки на лентите 3/8 x 16. ★ 11pc, ER32 Колет сет : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4). ★ Гаранцијата на квалитетот е основно правило. Wupyi е посветен на обезбедување квалитетни услуги, квалитетни производи и брза испорака (магацин на САД). Секое прашање, ве молиме контактирајте не. ★ Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. ★ Зацврстена и прецизна земја.0.0005 точност. ★ 1 PC MT2 SHANK ER32 COLLET CHUCK. Нацртајте нишки на лентите 3/8 x 16. ★ 11pc, ER32 Колет сет : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4). ★ Гаранцијата на квалитетот е основно правило. Wupyi е посветен на обезбедување квалитетни услуги, квалитетни производи и брза испорака (магацин на САД). Секое прашање, ве молиме контактирајте не. MT2 Shank ER32 Chuck со 11 компјутерски колекции Set Description : 11 PC, ER32 Collet Set : 1/8 - 3/4 до 16 -ти (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8,7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4) Сите колекции се изработени од висококвалитетен алуминиумски челик. 0,0005 точни обележани и прецизни lound1pc MT2 Shank ER32 Collet Chuck.Draw Bar Threads 3/8 x 16 Package Вклучи : MT2 Shank ER32 Chuck 11 PC Collets Set1 ER32 Spannerr.

За стоката

Слична стока во категоријата

МоделЕР20 пролетен колек, 1 / 8инчен, 1 / 4инчен дијаметар на стегање Материјал Челик од 40cr Прецизност 0,015мм

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° 2...

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ОД 5 ДРЖАЧ ЗА АЛАТКИ CAT 50 TG100.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИ�

Завршен држач за мелница, големина на големина CV50, ДОГОВОР ДИА Дел бр Техники TEI229396 229396, држач за завршна

Битови за вежбање на топење Spring Collet ER11 Collet Chuck 1 / 8 1 / 4 со m тип er орев и приврзок за навртки на струг 3 парчи�

Големина (") 5 / 64 изработена од челик со алатка со висок степен Внатрешен и надворешен навој Изработено о�

Флексибилен и удобен, центарот е попрецизен Флексибилен и удобен, центарот е попрецизен Лесен за инстал

Достапно во три стилови за избор : М3, М4, М5 Усвојте чак за прислушување од типот на торзија за да спречите

Продажба на дупки за дупчење 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° 2 The Surfac Oroughnessebellowrz2.5, hastwoclasses'products..

Овој пролетен комплет за колекции вклучува 15 различни големини на пролетни колекции кои ги задоволуваа

Отворање од 58мм, погоден за】 Нашиот клуч за прицврстување на орев ER40 UM е направен од висок квалитет на и�

Тежина : 103g; Име на производот : Бит на алатка Lathe HSS Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 1 x струг HSS а�

Тежина : 20g; Име на производот : Тркалезна шипка Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 5 парчиња X трка�

Големина на Чак : 8мм, 6,35мм, 6мм Забележете : Набавката на производи се заснова на името на предметот избра

Техничка спецификација Колетни серии PG100 Колет тип PG Систем за мерење на обликот на лицето Техничка спе�

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива...

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Направено од висококвалитетен легура челик, кој е здрав, издржлив и тежок Погодно за машина за гравирањ�

Боја : Портокалова Материјал : пластика Боја : Портокалова Материјал : пластика Големина на ovbbess : 392x248x68mmmp

ЈА КУПУВАТЕ КОЛЕКЦИЈАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА

МоделЕР40 пролетен колек, 3 / 8инчен дијаметар на стегање Материјал Челик од 40cr Прецизност 0,015мм / 0,0006 ин�

Компатибилен со некои UXCELL ER20 За да одредите компатибилност, внимателно измерете го растојанието помеѓу

За внатрешно снабдување со течноста за ладење Затворена јака Течноста за ладење доказ до макс 80 бари Зе�

Материјал : 40cr Должина на гејџ : 2,75 "(70мм) Точност во десетти, 0,0004" Брзина : 8000rpm 40 CR траен дизајн : држач за а�

Продажба на дупки за дупчење Clickingforce, Clicking Range, Speciation Complete, High Precision.widely Used Inwire, мелење, здодевно, дилинг, пр

1 Мала големина и лесна за употреба 2 Висока точност на центрирање и голем опсег на стегање 3 Направено од

Разновидност, заменлива со колекциите од типот ER и ESX Идеално за екстензии на алатки, голема точност за д

погоден за моќно дупчење и мелење постои директна структура на навртката за заклучување, сила на стегањ

Scroll