Ново
Виски Нерѓосувачки Челик Тенок Метал Колби

Виски Нерѓосувачки Челик Тенок Метал Колби

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 644.80

Масен и тенок, овој незгоден мал шверцер на алкохол се складира дискретно во задниот џеб, фиоката за биро или јакната за вечера и собира три унци алкохол. Едноставно не можете да предвидите кога ќе ви се најде џеб од огнена вода. Удобно Сместува 3 Мл. Нерѓосувачки Челик Изградба. Четкана Завршница. Мери 4,75 Инчи Висок. Без разлика дали го градите вашиот домашен бар од нула или барате да додадете неколку последни допири во вашата беспрекорна количка За барови, Виски има алатки за барови, стакларија и додатоци за коктели што ќе ја подигнат вашата експертиза за коктели на следното ниво. Откријте шејкери за коктели во луксузни завршетоци, чаши за купе во гроздобер стил и повеќе за да додадете стил на вашиот вечерен среќен час.

За стоката

Слична стока во категоријата

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ДОБРА ГОЛЕМИНА : Традиционалните колби за пијалоци можат да создадат непријатно рефус и непријатност в�

Висококвалитетна Колба За Колкови : Изработена од 100% нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа 304 Кажете збогу�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Еко Пријателски Бродови Брзо Забавно За Секого Обичај Направен По Нарачка Уникатен Подарок...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Мур и Џајлс Колба Нашата колба од нерѓосувачки челик завиткана во кожа е исто толку убава колку и дискре

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката...

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Прави совршен давање за секоја пригода Високо издржлив и се спротивставува на дентирање Земја на потек�

Оваа колба од нерѓосувачки Челик е издржлива и стилска, со висококвалитетна надворешност од вештачка к�

ПРЕКЛОПЕН / ФЛЕКСИБИЛЕН / ЕДНОКРАТНО направете онолку превртувања на грбот колку што сакате ОДЛИЧНО �

Уникатен Дизајн : ќе уживате во уникатниот дизајн и убавото чувство со издржлива стп кожа во вашата рака

СОСЕМА НОВА Колба 8оз Нерѓосувачки Со Специјална Кожа Класичен дизајн 8 течност мл колба од нерѓосувачк

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката...

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Scroll