Ново
Giapinst 100pcs zip кабел врски со тешка должина од 14 инчи, само-заклучување најлонски врзани врски со 120 bs затегнување на затегнување за затворено и на отворено

Giapinst 100pcs zip кабел врски со тешка должина од 14 инчи, само-заклучување најлонски врзани врски со 120 bs затегнување на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

【Широко користени】 најлонски врски се широко користени. Тие можат да организираат жици во домови и канцеларии и можат да поправат огради/мрежи, растенија, итн. Во градината. Тие се одлични избори за многу внатрешни и надворешни проекти за да ги задоволат вашите дневни потреби. Specification Спецификација на производот】 Оваа најлонска вратоврска има ширина од 4,7мм * должина од 350мм (14 инчи) и вкупно 100 парчиња. Постојат две бои, црно -бело. 【Висококвалитетни материјали】 најлонската вратоврска е изработена од нов најлонски материјал, кој нема закопување, е мазен и не ги сече рацете и е отпорна на висока температура. Може да се користи и на отворено на директна сончева светлина. Design Дизајн на заклучување на главата】 најлонските врски се дизајнирани со сврзувачки елементи за заклучување, со фини серии, силни и издржливи, лесни за работа и спречуваат да бидат затегнати. 【Задебелена тока】 најлонската вратоврска усвојува задебелена тока, што ја подобрува силата на залак и не може да се олабави. Висока технологија за притискање, висока цврстина и анти-стареење, не само лесен за употреба, туку и издржлив. 【Широко користени】 најлонски врски се широко користени. Тие можат да организираат жици во домови и канцеларии и можат да поправат огради/мрежи, растенија, итн. Во градината. Тие се одлични избори за многу внатрешни и надворешни проекти за да ги задоволат вашите дневни потреби. Specification Спецификација на производот】 Оваа најлонска вратоврска има ширина од 4,7мм * должина од 350мм (14 инчи) и вкупно 100 парчиња. Постојат две бои, црно -бело. 【Висококвалитетни материјали】 најлонската вратоврска е изработена од нов најлонски материјал, кој нема закопување, е мазен и не ги сече рацете и е отпорна на висока температура. Може да се користи и на отворено на директна сончева светлина. Design Дизајн на заклучување на главата】 најлонските врски се дизајнирани со сврзувачки елементи за заклучување, со фини серии, силни и издржливи, лесни за работа и спречуваат да бидат затегнати. 【Задебелена тока】 најлонската вратоврска усвојува задебелена тока, што ја подобрува силата на залак и не може да се олабави. Висока технологија за притискање, висока цврстина и анти-стареење, не само лесен за употреба, туку и издржлив. 1.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Хуманизиран Дизајн] комплетот за џогер и кофа доаѓа со 2 големи тркала, 1 рачка за преклопување и 1 рачка �

☼ Изградените ознаки за мерење на детергентот во дното на корпата ја елиминираат потребата за дополнит

1 Дупката се суши, а дупката е свежа ; 2 Нагоре и надолу три пати, брзо извадете ги дамките на водата, издол�

Сет од 3 големи сливови за перење, 2 сини и 1 бело Големина на сливот : 13,58 "x 13,58" x 6,3 ", околу 16 квартални капа�

● Системот за Чистење четка има флексибилна рачка,нема истурање, нема шок и нема оштетување на подовите

【Поудобно】 Triptips корпа за тоалети се прави со перничето седиште што е меко и гарантира дека нема да се ч

Способноста да се маневрира оваа корпа од соба во соба без напор е бесценета ❤ Foldableable Washbasin, PP+TPR материј�

★ Влажна и сува глава на МОП, силен електростатски капацитет на адсорпција, силна способност за деконта

Без миење на рацете, чиста и не валкана вода, голема панел рамна четка се грижи за чистење на подот...

Преклопување на корпата за нозе : ви овозможува да имате бањата за нозе додека кампувате, патувате, пикн�

Иновативната ротирачка глава за џогер од микрофибер го олеснува чистењето Темелно навлажнете ја глава�

Може да се користи како корпа за чистење за куќа или автомобил, басен за миење садови или раце, кофа со м�

пластика Структурата на производите е разумна, и тие имаат добра херметичност и нема лесно да протекува

[Параметри на производот] Содржи : Четка кофа x1,Џогер прачка x1, Џогер главата x4 / / Боја : Бела Должина на �

Тип на компонента : Пластична корпа + метална педала Метод на разинг : Тип на лизгање Тип на прачка од МОП

Елуцијација двавоедно, неспоредливо систем за заштеда на труд, трипати нагоре и надолу, тврдоглава и ве�

Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња црни лесни завртки горните капаци, секој капак е опремен со 2 запе

Американска пратка брза испорака 【Високоефикасен страничен печат на печатот】 кофата со моп има компа�

Производ 1 : Практични дипломирани ознаки за мерење и на кофи за чиста и валкана вода му овозможуваат на �

Апликација : Кофи за домаќинства и комерцијална четка и корпа можат да бидат совршени за чистење на сит

Супер удобна и удобна бања со стапало оставете притисокот и напнатоста на денот да се расипат, и оставе�

Добредојдовте : Ви Благодарам Многу Што Дојдовте Во Мојата Продавница, Тоа ќе Биде Вашиот Најдобар Избо�

Дизајн на ротација со двојно погон, полесно да се мепи, полесно да се чисти, почиста и почиста Зголемете �

кој е цврст, пренослив и практичен производ 1 Изработен од пп + тпр материјал, со доволно материјал, густ �

Боја : кафеава,Сребрена,бела / / Должина на шипката за Џогер : 95130 см зголеменото тело за џогер го прави ч

Бпа Бесплатно : Кофата Што Се Склопува е во термопластична гума (ТПР) конструкција која е без БПА и безбе�

Преклопна кофа за стапало, висока колена, кофа за нозе од теле, 1 парче 可 折叠泡脚 过 膝盖 小 腿 泡脚 泡脚 桶 1 Сем�

Голема површинска моп : 16 "x 8,4" подлога за јамки, што би го олеснило вашето чистење полесно и поефикасно о�

【2 Во 1 ДИЗАЈН Агол метла】 Нашата кујна метла има дизајн со двојна намена што лесно се претвора во праши�

Scroll