Ново
Ткајач Арборист Двојна Кофа Покритие

Ткајач Арборист Двојна Кофа Покритие

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2478.88

Трајни 18 мл. Винил конструкција. Вклучува 40 инчен банџи ремен и нерѓосувачки челик предвремени за обезбедување на капакот на кофа. Дизајниран за стандардни кофи со двајца луѓе. Ги одржува кофите суви и ослободени од остатоци. Двојната кофа е изградена од издржливи 18 мл. Винил со ремен за банџи од 40 инчи и прицврстување од нерѓосувачки челик без ' рѓа за прицврстување на капакот на кофата. Ги одржува стандардните кофи со двајца луѓе суви и без остатоци. Основана Од Хари А. Вивер во 1973 година како Продавница За Чевли Во Фрајбург, Ткајачката Кожа прерасна од скромни почетоци во доверлив производител на широк спектар на производи од кожа и најлон. Денешната Ткајачка Кожа доживува континуиран раст и се грижи за различни американски и меѓународни клиенти на пазарите на кои им служи, вклучувајќи коњи, добиток, миленичиња, снабдување со кожа и арборист,. Иако многу се промени низ годините, нашата цврста посветеност кон нашите клиенти останува наш врвен приоритет. Многу од нашите производи се рачно изработени Во Планината. Надеж, Охајо и ги прикажуваат најдобрите материјали, квалификувана Американска изработка и завршни допири со години на сигурни перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Боја : кафеава,Сребрена,бела / / Должина на шипката за Џогер : 95130 см зголеменото тело за џогер го прави ч

Може да се користи како корпа за чистење за куќа или автомобил, басен за миење садови или раце, кофа со м�

★ Влажна и сува глава на МОП, силен електростатски капацитет на адсорпција, силна способност за деконта

Мекиот материјал нема да ви го почеша подот На дното на корпата за чистење има дупка, а приклучокот за ду

Супер удобна и удобна бања со стапало оставете притисокот и напнатоста на денот да се расипат, и оставе�

Тип метална корпа за лимени плочи Пакет 6 Боја розова Димензија 4,3 x 4,3 ин Произведени со материјали со �

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето 360 степени за чистење на ротаци�

Преклопна кофа за стапало, висока колена, кофа за нозе од теле, 1 парче 可 折叠泡脚 过 膝盖 小 腿 泡脚 泡脚 桶 1...

Супер удобна и удобна бања со стапало оставете притисокот и напнатоста на денот да се расипат, и оставе�

Без миење на рацете, чиста и не валкана вода, голема панел рамна четка се грижи за чистење на подот...

★ Дизајн : Дали сакате да го направите вашиот дом живот повеќе лежерно? Уживајте во времето кога ќе потр�

【Широко користени】 најлонски врски се широко користени Тие можат да организираат жици во домови и кан�

Scroll