Ново
mDesign Ѕид Монтирање Метал Ткаени Пошта Организатор Кошница За Складирање-2 Нивоа, 6 Куки-За Влез, Кал, Ходник, Кујна, Канцеларија-Има Писма , Списанија, Палта, Каишки, Кл

mDesign Ѕид Монтирање Метал Ткаени Пошта Организатор Кошница За Складирање-2 Нивоа, 6 Куки-За Влез, Кал, Ходник, Кујна, Канцеларија-Има

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 327.84

Наредете канти и корпи долж полиците, внатрешните ормари, ормари, фиоки или напикани на работни површини, кујнски острови, комоди, маси за суета и шминка и други површини, така што предметите се лесни за гледање и на дофат. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлив челик отпорен на ' рѓа со ткаена пластика без БПА; вклучен хардвер за Монтирање; Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа. Фатете и одете што ви треба брзо и без проблеми. Трансформирајте го изгледот на плакарите за спална соба, постелнина и палто со мешање на мали, средни и големи канти и корпи за да го оптимизирате вашиот простор. ФУНКЦИОНАЛНА Употреба секаде каде што е потребно повеќе складирање во ходници, влезови, калливи простории, кујни, простории за перење/комунални услуги, гаражи, канцеларии и многу повеќе; Лесно се монтира на ѕидот со вклучен хардвер; Обидете се да монтирате внатрешни врати на кабинетот за подискретно складирање; СОВЕТ за дизајн - измерете ја длабочината на вратите на вашиот кабинет и користете хардвер за монтирање со правилна должина. ФУНКЦИОНАЛНА Употреба секаде каде што е потребно повеќе складирање во ходници, влезови, калливи простории, кујни, простории за перење/комунални услуги, гаражи, канцеларии и многу повеќе; Лесно се монтира на ѕидот со вклучен хардвер; Обидете се да монтирате внатрешни врати на кабинетот за подискретно складирање; СОВЕТ за дизајн - измерете ја длабочината на вратите на вашиот кабинет и користете хардвер за монтирање со правилна должина. Џемпери, панталони, чанти, паричници, накит, чевли и додатоци остануваат уредни и уредни со бесконечно складирање на плакарот. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : Мери 2,5" х 10,5" х 10,5 " висока. ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Оставете ја поштата во корпата и закачете ги клучевите од автомобилот, врвките, чантите, чантите, пашмините и многу повеќе на кука; нема повеќе пребарување на често користени додатоци, сега имате место за нив - закачете ги клучевите и користете ја корпата за да испуштите мобилни/мобилни телефони, паметни таблети, камери, паричници, нараквици, очила за сонце и очила за читање; куките имаат заоблени краеви на ОСИГУРАЈТЕ се дека облеката и марамите нема да се заглават; совршен за дом, стан, станови, студентска соба, кампери, r и кабини.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 8, 6х3, 9 во(22х10 см), дебелината е 0,5 во (1,2 см) Нашата решетка за клучеви за ѕид со 4 куки за клучеви..

●Димензии : Должина : 9,8 инчи; Ширина : 5,9 инчи; Висина : 5,9 инчи €Инсталација : Ставете ја месинг завртката

Компактен и Практичен со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Кл�

Решетката за метални клучеви од дрво и црна жица монтирана на ѕид вклучува 4 мали аголни куки за чување к

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Материјалот на куката е железо, а нејзиниот декоративен панел е направен од дрвена лесонит покриен со к�

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

[ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] Изработен од висококвалитетни и издржливи материјали кои обезбедуваат долготрајн

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори...

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

●Големина и Материјал● 7х4 инчи (18х11см).Составен од пластика и кожа имаат 5 куки.Чувајте ги сите ваши клу

Камчести Дрвени Стилски Рачно Изработени Држачи За Клучеви Монтирани На Ѕид Со Куки Дизајнер Рециклира

Овој приврзок за складирање на клучот е здрав, безбеден, издржлив, со заоблени рабови, мазни рабови и не �

Направено Со Американски челик Со 16 мерачи за јачина! Ви благодариме за поддршката На американските про

Компактен и Практичен со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Кл�

Големина : 8, 6х3, 9 во(22х10 см), дебелината е 0,5 во (1,2 см) Нашата решетка за клучеви за ѕид со 4 куки за клучеви..

Материјалот на јадицата е железо, а неговиот украсен панел е изработен од дрвена влакна покриена со кал�

Добивме повратни информации од купувачите Беа направени прилагодувања за да се зголеми вискозноста на

Компактен и Практичен со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Кл�

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Дрвениот Држач За Клучеви се доставува до вашиот чекор на вратата во претходно собрана форма треба само

【Големина и материјал】 7x4 инчи (18x11cm) Компонирана од пластика и кожа имаат 5 куки Чувајте ги сите ваши кл�

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

●ЕДНОСТАВНО СКЛАДИРАЊЕ●Чувајте ги калниците и влезовите уредни и уредни со оваа поштенска станица; ов

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Scroll