Ново
Китвл Големи Клипови За Коса За Густа Коса-8 Парчиња Големи Клипови За Канџи За Жени и Девојки – 4,3-инчни Нелизгачки Клипови За Нокти За Густа, Тенка И Долга Коса-Нел?

Китвл Големи Клипови За Коса За Густа Коса-8 Парчиња Големи Клипови За Канџи За Жени и Девојки – 4,3-инчни Нелизгачки Клипови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 451.20

Стилизирајте Ја Косата Со Леснотија : Без разлика Дали одите на лежерен, лежерен изглед, модерна фризура или едноставно сакате да ја држите косата подалеку од патот, китвл големите клипови за канџи за густа коса се она што ви треба за да уживате во силно држење на косата и да ја одржувате косата убаво стилизирана без напор!. Сигурно И Сигурно Држење : овие големи штипки за коса за жени се многу силни и издржливи, со остри канџи кои ја одржуваат вашата коса во силно држење и спречуваат нејзино лизгање, за да можете да ги извршувате вашите секојдневни активности без да се грижите за лошиот ден на косата!. Совршени За Сите Типови Коса : нашите клипови за пеперутки за коса можат да ги користат жени и девојки од сите возрасти и за секаков вид коса, вклучително и густа, тенка, долга или средна, бидејќи овие големи клипови за канџи за коса се доволно силни за да обезбедат цврсто држење за секој тип на коса, текстура или големина!. Шик И Трендовски Дизајни : клиповите за канџи Kytvl за густа коса доаѓаат во пригоден сет од 8 клипови во различни дизајни, како Што се Бледо Розова,Каки, Крем или Кремаста бела боја, така што можете да држите една канџа за коса секогаш при рака, без разлика дали е во вашата канцеларија, бања, суета или соба за шминка!. Висококвалитетни Материјали : женските штипки за коса се направени со врвен квалитет пастелен пластичен акрилик, кој е безбеден и нетоксичен, завршен со мека мат завршница и силна метална пружина која може да издржи продолжена употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Направете бранови што прскаат наоколу на забавата во базенот ова лето со нашиот живописен винил лак во �

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Материјал : Крпа,смола Боја : црвена Големина : О : околу 7х11см, Б : околу 26х6см, Ц : околу 6х15см, Д : околу 5х11см

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

ЕЛЕГАНТНИ и ПРАКТИЧНИ : клиповите за Коса помагаат да ја организирате косата и да изгледате пошармантно

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Гросгреин Произведено во САД Овој Крал Гросгрин Лак За Коса Со Широк Вејл Сомотски Преклоп ќе се спари с

Слатките божиќни шноли за коса се украсени со класични Божиќни дезени, како Што се Дедо Мраз, Новогодишн

●Усвоен Квалитет●клипот за коса со ресни е изработен од висококвалитетна ткаенина и легура, кои се лес

Големина(Приближно) : 17х7, 5см / 6, 69х2, 95 Инчи Светла Боја Облекување На Вашето Мало Бебе Повеќе Симпатична �

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики...

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ]нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури и добро Полиран крај,

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Применливи модели : За Kenwood TM471 A / TM271 A / TK8108, итн., ЗА ГМ300, ГМ950,ГМ3188,ГМ3688,ГМ338, СМ50 итн Ова е автомобил радио �

Никелирани метални клипови за коса, шноли за коса за одлични ЗА самостојни лакови за коса или ленти зави

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...

Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки Носете совети е погодно, не ја повредувајте кос

Продаден како пакет од 30 Дајте го вашиот извештај тој полиран изглед Ги држи документите заедно без да о

●Уникатен Дизајн●пенливиот кристален камен плетен клип за коса е нашиот најнов дизајн, Три мали клипо�

Совршено за жени и девојки Овие боби иглички се совршени за секаков вид коса како тенка, густа или кадра

Име На Предметот : Тече Бран Линија Метална Голема Коса Канџа Материјал : Легура Боја : Сребрена, Златна Г

Scroll