Ново
WPYYI Бисер Коса Фиба Женски Чиу Донг Збор корејски Глава Половина Вратоврска Пролет Клип Задниот Дел На Главата Фиба

WPYYI Бисер Коса Фиба Женски Чиу Донг Збор корејски Глава Половина Вратоврска Пролет Клип Задниот Дел На Главата Фиба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки. Носете совети е погодно, не ја повредувајте косата. дизајн, стилски и елегантен. Одговара за сите фризури. Најдобар подарок за сопруга, мајка и ќерка. Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки. Носете совети е погодно, не ја повредувајте косата. дизајн, стилски и елегантен. Одговара за сите фризури. Најдобар подарок за сопруга, мајка и ќерка. Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки.Носете совети е погодно, не ја повредувајте косата. дизајн, стилски и елегантен.Одговара за сите фризури.Најдобар подарок за сопруга, мајка и ќерка.Големина : 5,5*0,3 Материјал : легура позлата пакетот вклучува : 1 парчиња потсетник : 1 ве Молиме дозволете разлики во 1-3СМ поради рачни мерења.2. Поради резолуцијата на екранот на компјутерот, осветленоста, контрастот и многу други фактори, физичката боја може да биде малку поинаква од сликата, разбирам.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мал, гроздобер сребрена боја, метален клун клип Карактеристики дизајн на птици со повеќеслојни кристал�

Популарните цветни елементи се комбинираат со пенливи кристали во ретро и елегантна боја Изработката н

Продаден како 1000 / pk Одлично за организирање документи во домот или канцеларијата Традиционална елипсо�

Тип На Ставка : Ноктот За Коса Од Пеперутка Пол : ЖЕНИ Материјал : Легура На Цинк Боја : Бела, Розова, Сина...

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

Таа има големи неметални еластики, што е работи на средна густа коса Совршено за цврсто држење на опашки

Подарок За Девојчиња, Мали Деца, Деца, Бебе Многу Ќе Кога Ќе Ги Добиете Предметите Овие Мали Девојчиња Ко

?Соодветна Количина : Нашиот комплет има 12 парчиња клипови за коса од пеперутка, доволно за украсување н�

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�

Содржина на пакетот : може да се направат 10 шноли, вклучувајќи : 10 шноли; 10 парчиња 6 дискови во боја; бела �

? Содржина на пакетот : ќе добиете 30 парчиња ѕвездени шноли за коса во 10 различни стилови, 3 парчиња за сек

Направете бранови што прскаат наоколу на забавата во базенот ова лето со нашиот живописен винил лак во �

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

Гумен Држач За Микрофон за употреба со повеќето Безжични И Големи Заострени Микрофони на Телото...

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија...

Карактеристики : Пластичните сврзувачки елементи за заниткување се нови и соодветни Направено од висок

Боја : Бела, црна, Розова,Виолетова,сива, Сина Голема Коса Клипови За Кадрава Коса Коса Стеги За Густа Кос

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

Лонпари Австриски Кристал Стравува Додаток За Коса 6,5 ИНЧИ приближно во должина функција над 2000 индивид

1 парчиња како што е прикажано на сликата кадифен Детска коса клипови детски клип коса орнаменти Исто та

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

①Убави и Практични пиновите за коса со клип за алигатор се долги и тенки,мини цвет украсен со сребрени к

Гросгреин Произведено во САД Овој Крал Гросгрин Лак За Коса Со Широк Вејл Сомотски Преклоп ќе се спари с

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Материјал : Крпа,смола Боја : црвена Големина : О : околу 7х11см, Б : околу 26х6см, Ц : околу 6х15см, Д : околу 5х11см

Scroll