Ново
Цвет Метал Коса Канџи Клипови 6 Еез Голема Лале Коса Ноктот Елегантна Роза Коса Барети Силно Држете Стеги За Коса За Долга Густа Тенка Кадрава Коса Модни Додатоци З?

Цвет Метал Коса Канџи Клипови 6 Еез Голема Лале Коса Ноктот Елегантна Роза Коса Барети Силно Држете Стеги За Коса За Долга Густа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

Изработени од висококвалитетни метални материјали, Совршени додатоци за коса за сите видови коса и фризури. Без оглед на квалитетот, практичноста и модата, нашите метални клипови за канџи за коса се интегрирани за да задоволат дека имате различни потреби во различни прилики. Лесен за употреба и не е лесен за кршење.|(4,3-4,5) х (1,9-2,2) инчи, отворената ширина е прибл. Исклучителна технологија на производство,направете ја поудобна и издржлива и модерна и лесна и креативна. Висококвалитетен Материјал : Користете висококвалитетен силен и издржлив метален материјал, се чувствува повеќе текстура на допир.Донесете повеќе шарм. Широко Примена : Овие стеги за канџи се совршени за миење лице, шминка, готвење или чување на косата надвор од водата кога се бањате.2,36 инчи, поголемата големина е соодветна или за тенка фина или густа кадрава брановидна коса и долга, поради металниот материјал, обезбедува силно и сигурно држење цврсто од обичните пластични штипки,и многу удобно,не е лесно да се олабави, може да ја задржи фризурата цел ден.производи погодни и за внатрешна и за надворешна употреба за да ви помогнат да ја одржувате косата уредна и уредна во студентски домови,берберници,кујни и други места. Количина : 6 Парчиња. Материјал : Вештачки бисер и метал. Исклучителниот голем клип за коса може добро да се справи со сите должини на косата и може да се справи со разни текстури, како што се кратка и тенка коса, кадрава коса, долга права коса, густа густа коса, фина коса или нормална коса. Ве молиме дозволете 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење. Големина : Голема големина (3,9~4,7 инчи/10~11,5 см).

За стоката

Слична стока во категоријата

Мал, гроздобер сребрена боја, метален клун клип Карактеристики дизајн на птици со повеќеслојни кристал�

Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки Носете совети е погодно, не ја повредувајте кос

Материјал : Крпа,смола Боја : црвена Големина : О : околу 7х11см, Б : околу 26х6см, Ц : околу 6х15см, Д : околу 5х11см

Поради целокупното сечење, секоја фиба има уникатен модел Секоја фиба што ја добивате е уникатна...

Мала Големина : 9х5, 7см (3, 54х2, 24инч) Насекаде Создава Шармантна Фризура СПЕЦИФИКАЦИИ СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ 1

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

●Уникатен Дизајн●пенливиот кристален камен плетен клип за коса е нашиот најнов дизајн, Три мали клипо�

Клиповите за нокти за коса од пеперутка прифаќаат шуплив и геометриски дизајн, овој уникатен стил ја пр�

Лонпари Австриски Кристал Стравува Додаток За Коса 6,5 ИНЧИ приближно во должина функција над 2000 индивид

Продаден како пакет од 30 Дајте го вашиот извештај тој полиран изглед Ги држи документите заедно без да о

? Содржина на пакетот : ќе добиете 30 парчиња ѕвездени шноли за коса во 10 различни стилови, 3 парчиња за сек

Таа има големи неметални еластики, што е работи на средна густа коса Совршено за цврсто држење на опашки

1 парчиња како што е прикажано на сликата кадифен Детска коса клипови детски клип коса орнаменти Исто та

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

①Убави и Практични пиновите за коса со клип за алигатор се долги и тенки,мини цвет украсен со сребрени к

Слатките божиќни шноли за коса се украсени со класични Божиќни дезени, како Што се Дедо Мраз, Новогодишн

Подарок За Девојчиња, Мали Деца, Деца, Бебе Многу Ќе Кога Ќе Ги Добиете Предметите Овие Мали Девојчиња Ко

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�

Тип : Клипови За Коса Материјал : Легура Стил : Моден стил Пол : Жена Боја : црна, сребрена Тип : Клипови За К

Големина(Приближно) : 17х7, 5см / 6, 69х2, 95 Инчи Светла Боја Облекување На Вашето Мало Бебе Повеќе Симпатична..

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

?Соодветна Количина : Нашиот комплет има 12 парчиња клипови за коса од пеперутка, доволно за украсување н�

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

Материјал : Смола.Материјалот е одличен и издржлив Големина : 613, 7 см.Креативен дизајн, прекрасна форма, о

Scroll