Ново
Сајоо 12 ПАРЧИЊА 3д Подвижни Клипови За Коса Од Пеперутка Клипови За Коса Слатки Метални Клипови За Пеперутки За Коса Живописни Шноли За Пеперутки Стеги За Коса Дода

Сајоо 12 ПАРЧИЊА 3д Подвижни Клипови За Коса Од Пеперутка Клипови За Коса Слатки Метални Клипови За Пеперутки За Коса Живописни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

?Соодветна Количина : Нашиот комплет има 12 парчиња клипови за коса од пеперутка, доволно за украсување на стилот на вашата коса и ве прави поубави,исто така тие можат да се користат со вашите пријатели кога имате активности.Ви обезбедуваме силна и пренослива проѕирна кутија која правилно ќе ги постави овие штипки за коса.Се надевам дека овие слатки пеперутки барети можат да додадат среќа за вашиот живот. ?Живописен И Специфичен Дизајн : помодерен пресврт на клипот за пеперутка од 1990-тите,овие златни метални шноли изгледаат убаво како слика кога се користат за повлекување на косата назад во фризура до половина.Тие се разноврсни,мала тежина и преполни со личност.Иглата за коса е дизајнирана ВО 7Д и изгледа како вистинска пеперутка од далечина.Кога дува ветер, крилјата исто така нежно ќе се тресат. ?Погоден За Различни Прилики : треперливите шноли за коса од пеперутка може да се користат во различни прилики,како секојдневен живот,свадба,забава,косплеј,Божиќ и други.Исто така,стегите за пеперутки се совршени за различни фризури, како што се опашката, половина пунџа, плетенка и друг убав стил.Нашите златни метални иглички за пеперутки, исто така, можат да одговараат на различни стилови на вашиот костим. ?Носете Поудобно : нашите шноли со пеперутки се изработени од висококвалитетен метален материјал,тие се Лесни, издржливи и не избледуваат.Ќе бидете сигурни кога ќе го носите.Исто така, златните клипови за коса се направени со најдобра изработка,сјајот е добар, а текстурата е одлична. ?Значителна Услуга : ние сме посветени на создавање на најдобри додатоци за жени и девојки и секогаш обезбедуваме значителна услуга, доколку имате какви било прашања и ве молиме кажете us.At во исто време, ние не нудиме причина за враќање на средствата.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Висококвалитетни Материјали ● клиповите за коса WLLHYF claw се изработени од висококвалитетни материјали

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

Изработени од висококвалитетни метални материјали, Совршени додатоци за коса за сите видови коса и фри�

Применливи модели : За Kenwood TM471 A / TM271 A / TK8108, итн., ЗА ГМ300, ГМ950,ГМ3188,ГМ3688,ГМ338, СМ50 итн Ова е автомобил радио �

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Име На Предметот : Тече Бран Линија Метална Голема Коса Канџа Материјал : Легура Боја : Сребрена, Златна...

●Уникатен Дизајн●пенливиот кристален камен плетен клип за коса е нашиот најнов дизајн, Три мали клипо�

Материјал : Крпа,смола Боја : црвена Големина : О : околу 7х11см, Б : околу 26х6см, Ц : околу 6х15см, Д : околу 5х11см

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Карактеристики : Пластичните сврзувачки елементи за заниткување се нови и соодветни Направено од висок

Мала Големина : 9х5, 7см (3, 54х2, 24инч) Насекаде Создава Шармантна Фризура СПЕЦИФИКАЦИИ СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ 1

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Популарните цветни елементи се комбинираат со пенливи кристали во ретро и елегантна боја Изработката н

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Боја : Бела, црна, Розова,Виолетова,сива, Сина Голема Коса Клипови За Кадрава Коса Коса Стеги За Густа Кос

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

1 парчиња како што е прикажано на сликата кадифен Детска коса клипови детски клип коса орнаменти...

Направете бранови што прскаат наоколу на забавата во базенот ова лето со нашиот живописен винил лак во �

Стилизирајте Ја Косата Со Леснотија : Без разлика Дали одите на лежерен, лежерен изглед, модерна фризура

Материјал : Смола.Материјалот е одличен и издржлив Големина : 613, 7 см.Креативен дизајн, прекрасна форма, о

Содржина на пакетот : може да се направат 10 шноли, вклучувајќи : 10 шноли; 10 парчиња 6 дискови во боја; бела �

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Прекрасни додатоци за коса : овие иглички за коса се погодни за различни фризури, како што се долга коса,

①Убави и Практични пиновите за коса со клип за алигатор се долги и тенки,мини цвет украсен со сребрени к

? Содржина на пакетот : ќе добиете 30 парчиња ѕвездени шноли за коса во 10 различни стилови, 3 парчиња за сек

Scroll