Ново
TXUKK Банана Клип Вертикална Клип Конска Опашка Коса Клип Женски Елегантен Темперамент Збор Клип Капа Назад Коса Клип

TXUKK Банана Клип Вертикална Клип Конска Опашка Коса Клип Женски Елегантен Темперамент Збор Клип Капа Назад Коса Клип

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен. Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета секој ден. Елеганцијата отсекогаш била синоним за древните, а додатоците за коса на древните се исто така полни со елеганција. Во мрзливото попладне на сонце, ретро стилот полека влезе во видното поле на сите. Може да биде поврзан со блузи, слатки фустани, елегантни жени со фустани. Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и elegant.Be нежна жена, и твоето срце ќе цвета секој ден.Елеганцијата отсекогаш била синоним за древните, а додатоците за коса на древните се исто така полни со elegance.In мрзливото попладне на сонце, ретро стилот полека влезе во видното поле на сите.Може да биде поврзан со блузи, слатки фустани, елегантни жени со фустани.Материјал : друго применливо : пакетот за појавување облека вклучува 1* Украси, со исклучок на други производи на сликата рачно мерење, има мала грешка поради еколошки причини.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки Носете совети е погодно, не ја повредувајте кос

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

●Висококвалитетни Материјали ● клиповите за коса WLLHYF claw се изработени од висококвалитетни материјали

Тип : Клипови За Коса Материјал : Легура Стил : Моден стил Пол : Жена Боја : црна, сребрена Тип : Клипови За К

Мал, гроздобер сребрена боја, метален клун клип Карактеристики дизајн на птици со повеќеслојни кристал�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Што Добивате : можете да добиете 12 парчиња клипови за канџи за пеперутки Канџи за коса со различна голем�

Боја : Бела, црна, Розова,Виолетова,сива, Сина Голема Коса Клипови За Кадрава Коса Коса Стеги За Густа Кос

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

Слатките божиќни шноли за коса се украсени со класични Божиќни дезени, како Што се Дедо Мраз, Новогодишн

Изработени од висококвалитетни метални материјали, Совршени додатоци за коса за сите видови коса и фри�

?Соодветна Количина : Нашиот комплет има 12 парчиња клипови за коса од пеперутка, доволно за украсување н�

Популарните цветни елементи се комбинираат со пенливи кристали во ретро и елегантна боја Изработката н

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Гумен Држач За Микрофон за употреба со повеќето Безжични И Големи Заострени Микрофони на Телото Голем д

Содржина на пакетот : може да се направат 10 шноли, вклучувајќи : 10 шноли; 10 парчиња 6 дискови во боја; бела �

Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија...

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Рачно изработени Во Франција; додатоци За Коса од француска Ами Флексибилна еластична вратоврска за ко�

Прекрасни додатоци за коса : овие иглички за коса се погодни за различни фризури, како што се долга коса,

Scroll