Ново
Мјарторија 9 парчиња Акрилна Смола Клипови За Коса Алигаторски Штипки За Патки Крокодил Леопард Печатење Шноли За Коса за жени Стилизирање Фризерство

Мјарторија 9 парчиња Акрилна Смола Клипови За Коса Алигаторски Штипки За Патки Крокодил Леопард Печатење Шноли За Коса за жени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

Поради целокупното сечење, секоја фиба има уникатен модел. Секоја фиба што ја добивате е уникатна. Дизајнот на Алигаторските Заби може цврсто да ја држи косата, погодна за тенка, густа,кадрава или права коса. Силна лепак сврзување, не скршени.Овие клипови за коса се со мазни површини, Без остри краеви, нежни и удобни додатоци кои ги минимизираат финтите и го намалуваат кршењето. Нежен И Сјаен Комплет За Штипки за Коса Е Совршен Подарок за Вашето Семејство, Пријатели и Секој Што Го Сакавте,И Ова Е Прекрасен Подарок на Роденденска Забава, Денот на Мајката,Денот на Наставникот, Нова година итн. 2,47 инчи/6,27 см*0,4 инчи/1 см, за повеќето луѓе, вклучувајќи ги и децата. Изработен од Оцетна Киселина, Силен и Издржлив, Не Е Лесен за ' рѓа. Убава коса барети за жени Е Добра Декорација За Да Изгледате Пошармантно и Елегантно, Ќе Ви Помогне да Станете Фокус на Толпата. 8 Парчиња Клипови За Коса Со Оцетна Киселина Со Различна Боја, Секоја Фиба Има Уникатна Шема. Материјал : Изработен Од Оцетна Киселина, Силен и Издржлив, Не Е Лесен за ' рѓа. Удобен Клип За Коса : Убавите шноли за коса за жени се Добра Декорација за Да Изгледате Пошармантно и Елегантно, Ќе Ви Помогнат да Станете Фокус на Толпата. Пакетот Вклучува : 8 Парчиња Клипови За Коса Со Оцетна Киселина Со Различна Боја, Секоја Фиба Има Уникатна Шема. Широко Примена : Костум За Клипови За Коса Со Оцетна Киселина За Девојчиња и Жени, Може да се Примени во Различни Прилики,Како Свадба,Деверуша,Денот на Вљубените, Забава,Роденден, Церемонии,Банкет и Секојдневно Носење. Специјален Подарок : Нежен И Сјаен Комплет За Штипки за Коса Е Совршен Подарок за Вашето Семејство, Пријатели и Секој Што Го Сакавте,И Ова Е Прекрасен Подарок на Роденденска Забава, Денот на Вљубените, Денот на Мајката,Денот на Наставникот, Нова година итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прекрасни додатоци за коса : овие иглички за коса се погодни за различни фризури, како што се долга коса,

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

●Висококвалитетни Материјали ● клиповите за коса WLLHYF claw се изработени од висококвалитетни материјали

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ]нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури и добро Полиран крај,

Гумен Држач За Микрофон за употреба со повеќето Безжични И Големи Заострени Микрофони на Телото...

Совршено за жени и девојки Овие боби иглички се совршени за секаков вид коса како тенка, густа или кадра

Содржина на пакетот : може да се направат 10 шноли, вклучувајќи : 10 шноли; 10 парчиња 6 дискови во боја; бела �

Направете бранови што прскаат наоколу на забавата во базенот ова лето со нашиот живописен винил лак во �

①Убави и Практични пиновите за коса со клип за алигатор се долги и тенки,мини цвет украсен со сребрени к

Подарок За Девојчиња, Мали Деца, Деца, Бебе Многу Ќе Кога Ќе Ги Добиете Предметите Овие Мали Девојчиња Ко

Материјал : Смола.Материјалот е одличен и издржлив Големина : 613, 7 см.Креативен дизајн, прекрасна форма, о

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

Материјал : Крпа,смола Боја : црвена Големина : О : околу 7х11см, Б : околу 26х6см, Ц : околу 6х15см, Д : околу 5х11см

1 парчиња како што е прикажано на сликата кадифен Детска коса клипови детски клип коса орнаменти...

Карактеристики : Пластичните сврзувачки елементи за заниткување се нови и соодветни Направено од висок

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�

Тип : Клипови За Коса Материјал : Легура Стил : Моден стил Пол : Жена Боја : црна, сребрена...

Применливи модели : За Kenwood TM471 A / TM271 A / TK8108, итн., ЗА ГМ300, ГМ950,ГМ3188,ГМ3688,ГМ338, СМ50 итн Ова е автомобил радио �

Продаден како пакет од 30 Дајте го вашиот извештај тој полиран изглед Ги држи документите заедно без да о

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Scroll