Ново
Клиперс за нокти на глам за дебели нокти ширина од вилица ширина вилица, отворање дополнително големи секачи за нокти на ноктите за нокти за дебели нокти, тешки нок?

Клиперс за нокти на глам за дебели нокти ширина од вилица ширина вилица, отворање дополнително големи секачи за нокти на ноктите

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Доживејте поудобно и поефикасно искуство за кастрење на ноктите со нашите клипи за нокти со голема големина за дебели нокти. Отворањето на вилицата со ширина од 15 мм направено со врвен нерѓосувачки челик е совршен за дебели нокти и нокти на нозете, а армираната рачка го намалува потребниот притисок, заштедувајќи ви и сила и време. Кажете му збогум на заглавените рабови и нерамни кратења со нашите трајни заоблени лопати направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Двојните заоблени рабови и силната конкавна широка вилица овозможуваат прецизно кастрење на ноктите, и да работат особено добро за тврди нокти на мажи, постари лица или домашни миленици. Дизајнирано со ергономија на ум, нашите преголеми клипери на нозете имаат совршена широка рачка и нелизгачка рачка што е засилена за дополнителна сила. Без оглед колку се дебели ноктите, ќе го најдете искуството за клипинг удобно и без напор. Дизајнирано со ергономија на ум, нашите преголеми клипери на нозете имаат совршена широка рачка и нелизгачка рачка што е засилена за дополнителна сила. Без оглед колку се дебели ноктите, ќе го најдете искуството за клипинг удобно и без напор. Нашите клипери за нокти се совршена комбинација на надворешност и квалитет, што ги прави одличен избор за професионални поставки како салони за нокти, како и за употреба дома од млади возрасни, мажи, жени, постари лица, спортисти, па дури и сопственици на миленичиња. Секој сет вклучува еден преголем клипер за нокти и една датотека за нокти за дополнителна погодност. Овие клипери на нозете се дизајнирани со широк отвор на вилицата направено од врвен не'рѓосувачки челик, совршен за дебели нокти и нокти на нозете. Засилената рачка го намалува потребниот притисок и трајните заоблени лопати со двојни заоблени рабови обезбедуваат прецизност за кастрење. Тие се ергономски дизајнирани со рачка што не се лизга и се погодни за употреба од луѓе од сите возрасти, вклучително и миленичиња. Комплетот вклучува еден преголем клипер за нокти и една датотека за нокти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици...

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви...

Клиперс за нокти постави употреба за нокти и нокти ; ◆ Хуманизиран дизајн криви дизајн на рачката, удобн

Комплети за клипи за нокти : Клиперс за нокти Постави употреба за нокти и нокти на ногата; Независни спец

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе Вкупн

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе...

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

1.2020 Нови надградени клипери за нокти, овие маникир и педикир се изработени од висококвалитетен јаглеро�

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

5 Совршена големина : Погодно за домашна употреба, може да се носи и патување 4 Големината е погодна за но�

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе...

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе Вкупн

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе...

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

100% сосема нов и квалитетен не'рѓосувачки челик , лесен за чистење и нема лесно да 'рѓа Со кутија за склад

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

Scroll