Ново
IRDFWH Професионален бербер електричен тример за коса LED Display Men Clipper Ceramic Blade Cutting Cutting Machine, секач за коса

IRDFWH Професионален бербер електричен тример за коса LED Display Men Clipper Ceramic Blade Cutting Cutting Machine, секач за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 5606.56

Со дигиталниот LED дисплеј, кој може интуитивно да ја покаже фино подесување на должината на подесувањето, преостанатото ниво на батеријата одделно со единицата од милиметар и минута. и керамички професионален одвојлив сечило, висока прецизност и може да се перат. Моќен мотор, може да ја исече косата брзо, без коса да се заглави и да не е повредена на вашата кожа. Дизајн на низок бучава, нема звук на уво, ниту ги вознемирува другите за време на работата. Прилагодлив прекинувач за сечилото на сечилото за фино подесување од 0,8мм-1,5мм-2,2мм-2,8мм, што може да создаде различни стилови на коса. Материјал на телото : не'рѓосувачки челик + ABS + LED Материјал за екранот : + Ceramic Input : 110-240 V Излез : 5 V 1000 Mapower : 3 Wbattery : 1 x 3,7 V LI- батерија 600m Ah Време на полнење : *4,5 см (должина*ширина*дебелина) Основна големина : 6,5*7,3 см (должина*висина) Тежина : 378gwith Дигитален LED дисплеј, кој може да интуитивно ја покажува должината на сечење на фино подесување, преостанатото ниво на батеријата одделно од единицата на милиметар и минута. и керамичко професионално одвојување на сечилото, висока прецизност и може да се перат. Моќниот мотор, може да ја исече косата брзо, без коса да се заглави и да не е повредена на вашата кожа. Дизајн на бучава, не постои звук на ушите, ниту ги вознемирува другите за време на работата . Адрејлив прекинувач за сечилото на сечилото за фино подесување од 0,8мм-1.5мм-2,2мм-2,8мм, што може да создаде различни стилови на коса.7 Комбинските додатоци ви помагаат да ги исечете полесно и поточно. напон и лесен за носење, може да се користи во патувањето. & Целото тело чешлање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направете убавина или фризура за себе или за вашето семејство дома Моќниот погон за електрична коса Кли

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

1 Сè што е во 1 тример за ваш избор на брада, коса, тело, стил и нос стилизирање за сите ваши потреби за каст

☆ TType "0" Глава на секачот : Увезено вратило за лежиште, тенка сечило, оставајќи 0,1 мм, ефектот е близу до ст

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

【Висококвалитетни лопатки】 Клиперс безжични стручни клипи за коса се опремени со супер остри лопати з

Материјал за легура на титаниум : Овој тример за коса е изработен од одличен материјал за легура на тита�

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Комплетирајте со традиционален сет на челични сечила, сè што ви треба сè во едно Иновативниот моторен с�

Големината на телото е голема како мобилен телефон, и е многу преносен, без разлика дали е за домашна упо

Одлично за кратки, средни или долги стилови Користете го чешелот за вода за да ја скратите косата рамном

Scroll