Ново
Куќа На Дулитл 2023 Ламиниран Календар За Бришење На Ѕидот, Реверзибилен, 60 х 26 Инчи, јануари-декември

Куќа На Дулитл 2023 Ламиниран Календар За Бришење На Ѕидот, Реверзибилен, 60 х 26 Инчи, јануари-декември

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Тешката ламинирана површина за пишување, бришење лесно се брише со влажна крпа кога вашите планови се менуваат. Хоризонтален формат од едната страна, вертикален формат обратно, за најдобро да одговара на вашиот работен простор. Дарежлив простор за пишување дневни настани. Забелешка простор на вертикална - формат страна. Вклучува маркер и закачалки растворливи во вода. Ламинирани површински марамчиња за запишување/бришење чисти со влажна крпа. Одлично за организирање до четвртина, половина година или цела година. Се менува од вертикален во хоризонтален распоред. Дарежлив простор за пишување дневни настани. Неприкосновени дневни блокови. Идеален за конвенции, состаноци или настани во компанијата. Вклучува маркер и закачалки растворливи во вода. Календарот е отпечатен на рециклирана хартија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, многу издржлив Дизајн : таблата

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

Акрилик Произведено во САД Или Увезено €Големина qакрилната таблата со исечоци има димензии 12,5 x 8,5 инчи

? ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 12,2 * 8,8 во / 31 * 22,5 см, големината А4 е доволно голема за да продолжи да пишува рамн

Засилен поддржувач на иверица Врвни, перфорирани, откинати листови Еден месец на секој лист, еден блок д

Големина : големина А4 / 12.4 "х 8.7", одговара на големината на буквата и Големина А4 Материјал : Дрво, кое е ма�

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци со низок про

За канцеларија, клиника, магацин, платно, тренинг, проценка, испорака, анкети или која било од стотиците �

Големина : Должина : 31см / 12,2 инчи; ширина : 22см / 8,7 инчи; дебелина : 0,2 см / 0,1 инч Класификација : Таблата �

ДРВЕНИ ТАБЛИ ЗА ШТИПКИИзработени од 100% рециклирани дрвени влакна, овие табли со исечоци обезбедуваат м�

Овој сет вклучува 4 јасни таблата со исечоци за вметнување и 4 графикони Вклучени се четири предни и задн

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

Големина : 9 "х 12.5" Притисната табла со завршница со висок сјај Суво бришење компатибилен; Стандарден кли�

Таблата со исечоци со големина на букви (6 пакувања) со база на кафеави влакна обезбедува тврда, преносли

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, овие табли за клипови можат да собер

Акрилик Материјал за заштита на животната средина, мала тежина, не е лесен за кршење, издржлив Метален к�

Пластична Табла Со Исечоци : оваа издржлива канцелариска таблата со исечоци е направена од висока јасно

`+ Emraw цврст пластичен пакет за складирање таблата со исечоци вклучува 6 табли со преклопување во Боја на

Акрилик Произведено во САД Или Увезено €Големина 12,5 x 8,5 инчи ●Материјал● овој клип за табла е изработ

Таблата со исечоци за складирање со мазна, издржлива површина за пишување; лесен за лесна погодност за н

КОМПЛЕТ од 12 : Дванаесет идентични цврсти сини табли со исечоци за држење на стандардна хартија со голем

Чувајте датотеки, спортска опрема, играчки, постелнина, предмети за одмор, канцелариски материјали и мн�

Scroll