Ново
Куќа На Дулитл 2023 Ламиниран Календар За Бришење На Ѕидот, Реверзибилен, 60 х 26 Инчи, јануари-декември

Куќа На Дулитл 2023 Ламиниран Календар За Бришење На Ѕидот, Реверзибилен, 60 х 26 Инчи, јануари-декември

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Тешката ламинирана површина за пишување, бришење лесно се брише со влажна крпа кога вашите планови се менуваат. Хоризонтален формат од едната страна, вертикален формат обратно, за најдобро да одговара на вашиот работен простор. Дарежлив простор за пишување дневни настани. Забелешка простор на вертикална - формат страна. Вклучува маркер и закачалки растворливи во вода. Ламинирани површински марамчиња за запишување/бришење чисти со влажна крпа. Одлично за организирање до четвртина, половина година или цела година. Се менува од вертикален во хоризонтален распоред. Дарежлив простор за пишување дневни настани. Неприкосновени дневни блокови. Идеален за конвенции, состаноци или настани во компанијата. Вклучува маркер и закачалки растворливи во вода. Календарот е отпечатен на рециклирана хартија.

За стоката

Слична стока во категоријата

? ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 12,2 * 8,8 во / 31 * 22,5 см, големината А4 е доволно голема за да продолжи да пишува рамн

дома, канцеларија, употреба на училиште професионални и свечени прилики Дебела Таблата со Исечоци, добр

За канцеларија, клиника, магацин, платно, тренинг, проценка, испорака, анкети или која било од стотиците �

Големина : Должина : 31см / 12,2 инчи; ширина : 22см / 8,7 инчи; дебелина : 0,2 см / 0,1 инч Класификација : Таблата �

Продадени како 1 Секој Има толку многу функции, што може да послужи како актовка Сува избришете одбор на

Големина : големина А4 / 12.5 "х 8.5", одговара на големината на буквата и Големина А4 Материјал : Акрилик, кој е

Оваа папка со таблата со исечоци прифаќа квалитетен материјал од пена, мат текстура, антистатички, лесе�

①Издржливата Пластична Таблата Со Исечоци Е изработена од цврста пластика,клипот е изработен од челич�

●Премиум Материјал●нашата гордо таблата со исечоци е изработена од висококвалитетна алуминиумска пл�

Засилен поддржувач на иверица Врвни, перфорирани, откинати листови Еден месец на секој лист, еден блок д

Големина : големината на секоја таблата со исечоци е 12,5 Х 8,5 инчи (318*215мм) , со клип со низок профил.Цврст и

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци со големина

Продадени како 1 Секој Изработени речиси целосно од рециклирани материјали Вграден во висат дупка...

€ Задна страна и Внатре брзи референци информации како што се : IV Мерачи, Нормални вредности НА ABG, Крити�

ДИМЕНЗИЈА НА ТАБЛАТА СО ИСЕЧОЦИ : големината на секоја таблата со исечоци е 12,5 х 9 инчи, таблите со исечоц

●Таблата Со Исечоци Со Големина а4 ● димензијата на таблата со клипови е 12,5*9 инчи Симпатичната табла за

Држач за значка за рака за една картичка Ја олеснува идентификацијата на луѓето во активни работни сред

1.Големина : големината на таблата со исечоци е 12,5 * 9 инчи, одговара на повеќето актовки или ранци...

Scroll