Ново
DFSYDS Вентилатор - Десктоп Воздушен Ладилник Нем Канцелариски Биро Навлажнување Спреј Ладење Вентилатор Студентски Дом Пренослив Пренослив Мал

DFSYDS Вентилатор - Десктоп Воздушен Ладилник Нем Канцелариски Биро Навлажнување Спреј Ладење Вентилатор Студентски Дом Пренослив

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Лесен е за носење и не зафаќа простор, па можете да го носите со себе каде и да одите. Свежината удира во еден момент, канцелариската средина е соодветна и можете да работите удобно цел ден. Брзо ладење, ладно без чекање, нано мраз магла вода ладење брз систем за ладење, кул и кул еден чекор побрзо. Десктоп мал климатик, шише со вода со голем капацитет е точно, избегнувајте преостаната вода од шишето со вода и може да се совпадне со вообичаените шишиња со минерална вода на пазарот. Додадете коцки мраз, веднаш внесете ја ладната, брзината на ветерот со три брзини, удобниот волумен на воздухот може да се прилагоди по желба. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа со задоволително решение.Функција : спрејматеријал : класификација На Пластични Бои : зелена а-џунгла [3 секунди за ладење, полнење и приклучување на двојна употреба, ладење и навлажнување, 2000mah ултра долг век на батеријата],B-Huguang Blue [3 секунди за ладење, полнење и приклучување двојна употреба, ладење и навлажнување, 2000mah ултра-долго траење на батеријата] ,C-Глечер Вајт [3 секунди за ладење, полнење и Приклучување Двојна Употреба, ладење и Навлажнување, 2000mah долго траење на батеријата] ,d-sakura во прав [3 секунди за ладење, полнење и приклучување двојна употреба, ладење и навлажнување, 2000mah ултра-долго траење на батеријата] ,зелена надградена верзија на е-џунгла [3 секунди ладење, полнење и приклучување, ладење и Навлажнување, 4000mah Ултра-Долго Траење На Батеријата] ,f-huguang blue-надградена верзија [3 секунди ладење, полнење и приклучување, ладење и навлажнување, 4000mah ултра-долго траење на батеријата] ,g-Глечер Бела-надградена верзија [3 секунди ладење, полнење и приклучување, ладење и навлажнување, 4000mah ултра-долго траење на батеријата] ,H-Сакура надградена верзија во прав [3 Секунди ладење, полнење и Приклучување, ладење и навлажнување, 4000mah ултра-долг век на траење на батеријата]метод на поставување : вертикална дали да поддржувате спреј : поддршка можете да ни испратите е-пошта За Да го Објасните производот што Ви треба, ако имате било каков проблем со нашата ставка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Ние сме должни да обезбедиме нашите клиенти да бидат 100% задоволни од нашите производи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Додатоци за жици Внатрешни прекинувачи и приклучоци Додатоци за жици Внатрешни прекинувачи и приклучо�

Цена За : Должина На Отворање На Секој Канал : 173 / 4" Напон На Пумпата : 115 Боја : Длабочина На Ладен Песок : 45"

€® Немибучавата е многу мала кога се користи и не го нарушува нормалниот одмор на семејството...

€ 7.5 час тајмер функција и далечински управувач ① Одвојлив резервоар за вода со индикатор за нивото на �

● Заштедете гориво и електрична енергија Вентилаторот има моќност ОД САМО 7 МЕТРИ, што многу заштедува �

Бренд : GC вентили Број на производи : KS211 AF02 C5 CG4 Комплет за поправка Категорија : HVAC Бесплатна испорака на

Модел на производ : 928 Капацитет На Резервоарот за Вода : 400мл; Номинален Напон : КАПАЦИТЕТ На БАТЕРИЈАТА DC

Тивок 36 инчен Пренослив Ладилник за Испарување 3 / 4 КС 3 / 4 кс 3 брзина појас диск / Индустриски Должност 11

Капка брава од есенцијално масло на врвот може да се користи за освежување во секое време, насекаде Вгра

● Голем резервоар за вода од 26 ЛИТРИ, откако ќе се наполни, може да се користи долго време...

Само Целзиусови поддршка Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање...

Овие пакувани терминални климатизери (PTAC) имаат топлинска пумпа за префрлување на реверзибилна работа �

Quolling вентилатор за ладење прекинувач за далечински управувач на долги растојанија, уживајте во кул во с

€ 8l голем резервоар за вода со индикатор за нивото на водата, откако ќе се наполни, може да се користи до�

● БЕЗ БУЧАВА : Користење на процесот неми, нема да го наруши вашиот сон копче за функција за долго притис

* Спецификации : 82*34*28СМ Супер ветер, широк агол замав Негативното јонско прочистување ефикасно убива во

◆4 Механичка контрола на панелот со копчиња, 3 брзини, слободно да се префрлите за да ги задоволите вашит

Scroll