Ново
Големи меки килими Тропски џунгла остава расадник Племамат килим под, за деца кои играат соба за спална соба за дневна соба 36 x 24 инчи, килим за дома

Големи меки килими Тропски џунгла остава расадник Племамат килим под, за деца кои играат соба за спална соба за дневна соба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 591.84

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашата дневна декорација 2 Големина : 72 x 48 инчи и 36 x 24 инчи со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : избришете го или ставете го Во пакетот Сонце вклучува : 1 област килим.

За стоката

Слична стока во категоријата

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Материјал и големина : Висока кадифена купови со висок 4 см дава меко чувство, а бојата нема да згасне...

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи Совршено за сека

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на неткаена ткаенина, која нуди искуство со врве

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата..

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одреден

Големина на килимот : 4 'x 6' (72 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбед�

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одреден

Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просториј

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Материјали : Мека лесна пена Големина : 23,6x15.7in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за пер�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Материјали : Мека лесна пена Големина : 31x20in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

【Материјал】 корално руно мат (круг) 【Големина на производот】 6060cm / 2424in ; 8080cm / 31.431.4in ; 9090cm / 35.435.4in ; Perfor

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Рачно изработени : Рачно Изработени Од квалификувани производители и рачно ткаени ткаат уникатност што

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Scroll