Ново
Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, Мексико леопард печати зелено црвено сино сино миење тепих под катче за дома р

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, Мексико леопард печати зелено црвено

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одредена варијација. Деликатниот килим може да координира со дневна соба, спална соба, трпезарија, расадник, бања, просторија за перење, кујна за јадење, детска соба , влез, фоаје, канцеларија, расадник, студентски дом, ходници, области со висок сообраќај во затворен простор. Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбедно.★Wide Applicable Occasions : Perfect for living room,dining room,kid's room,girl's room, Бања, кујна за јадење, алишта за перење, расадник, игротека, влез, училница, конференциска сала, ходник, фоаје, канцеларија, кафе, области со висок сообраќај во затворен простор и сл. Да се ​​доживее во големата големина на килимот, тоа Beе бидат склопени за испорака, не грижете се ако видите набори, пеглање на нив ќе ги отстрани набори. Изработката на промиум го прави да се обои, не-пролевање, не е лесно да се носи и избледи. Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбедно. 【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 6 стапки (72 инчи = 183 см). Нашите теписи обезбедуваат удобен допир, пријателски за кожата, издржлива употреба и можат да играат А., Исто така, може да биде одличен избор за Денот на мајката, Денот на таткото, таткото на таткото, Велигден, Ден на Св. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. 【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на не-ткаена ткаенина, која нуди искуство со врвен квалитет на допир, стои удобно и ги штити стапалата од ладни подови. Деликатниот килим може да координира со дневна соба, спална соба, трпезарија, расадник, бања, просторија за перење, кујна за јадење, детска соба , влез, фоаје, канцеларија, расадник, студентски дом, ходници, области со висок сообраќај во затворен простор. 【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на не-ткаена ткаенина, која нуди искуство со врвен квалитет на допир, стои удобно и ги штити стапалата од ладни подови. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. до вистинскиот производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјали : Мека лесна пена Големина : 36x24in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

【Материјал】 корално руно мат (круг) 【Големина на производот】 6060cm / 2424in ; 8080cm / 31.431.4in ; 9090cm / 35.435.4in ;...

Материјал и големина : Висока кадифена купови со висок 4 см дава меко чувство, а бојата нема да згасне Кил

★ 【Висок квалитет】 Подизните душеци имаат предност на поддршка за лепило што не се лизга, што е цврсто

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просториј

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децат

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи Совршено за сека

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на неткаена ткаенина, која нуди искуство со врве

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Децата играат област на килим : Големината е 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, се движат и играат на децат�

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Големина на килимот : 4 'x 6' (72 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбед�

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на кружниот килим е 4 стапки (48 инчи = 122 см) Деликатниот кили

Големина на килимот : 4 'x 5'3' '(63 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбе

Големина : 7 'x 5' (80 x 58 инчи) Материјали за килими со лесна површина : Еластичен меѓуслојник со голема густи

Материјали : Мека лесна пена Големина : 23,6x15.7in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за пер�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Материјали : Мека лесна пена Големина : 36x24in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Scroll