Ново
Heoeh Beauty Purple Sky Tree, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

Heoeh Beauty Purple Sky Tree, Non Slip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Главна карактеристика-полиестер, гумени дамки го прават тоа анти-лизгање, ултра апсорбирачки, кристален велур, шарен печатење и дизајн на низок профил. Овој килим е совршен за оние области со висок сообраќај во вашиот дом. Исто така е пријателски за деца и миленичиња!. Големина- 40 x 40 cm / 15,7 x 15,7 in, мат со тркалезна форма. Удобна- супер мека текстура не само што ветува возвишена удобност под нозете, туку ќе додаде модерен и шик допир во секоја просторија и одличен декоративен за која било друга прилика дневна соба, спални соби, студија, детска соба за деца играат, жени јога, читање. Лесно чиста- нежна машина за перење, отпорна на дамки и не пролева, чистењето е брзо и лесно. Загарантирано 100% задоволство- ние веруваме во нашиот квалитет на душеците. Ако имате некој проблем или предлог, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме контактирајте не слободно, ние обезбедуваме пријателска, лесна до достапна поддршка за вас. Шарена врата за вашиот Home Heoeh Doormat е прекрасен начин да додадете боја на која било палуба, тремот или влезот. Вашите посетители ќе го сакаат живописното поздравување што го добиваат кога ќе дојдат на посета. Дизајн на дизајн, кој се наоѓа на нелизгање, на врвот со полиестер, кој е со низок профил за да ги намали шансите за тропање. Конструкцијата Нема избледување, а не големината на топката 40 x 40 см / 15,7 x 15,7 in.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на антилизгање : Површината на килимите за деца е �

● Материјал : кафеави гумари, материјал од јаглероден челик за вметнување прачка, материјал за абење,...

★ 【Висок квалитет】 Подизните душеци имаат предност на поддршка за лепило што не се лизга, што е цврсто

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи Совршено за сека

Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата / нејзината симпатичн

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

★ 【Материјал】 полиестерска пена ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи...

Големина на килимот : 4 'x 5'3' '(63 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбе

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одреден

Ако не ви се допаѓа исполнета претставата, можете безбедно да ја вратите.Децата играат област на килим :

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см) Деликатниот к

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Willе се потрудиме да ве направиме задоволни со шопинг не двоумете се да пробате, само да го набавите и поч

Големина : 7 'x 5' (80 x 58 инчи) Материјали за килими со лесна површина : Еластичен меѓуслојник со голема густи

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Децата играат област на килим : Големината е 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, се движат и играат на децат�

【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Големина : 3 '*5' / 60 "(L) x 39" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, меки, о

Scroll