Ново
Llnsupply Детска килим 4 ft Големи килими за кружни области за девојчиња бебе бебе - уникатен череп црно, домашно украсување преклопено дете игра душек активен акт на мат

Llnsupply Детска килим 4 ft Големи килими за кружни области за девојчиња бебе бебе - уникатен череп црно, домашно украсување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 607.84

Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче. Дното на килимот за детски простории е гума точки, го подобруваат триењето, да го направат тепихот подобар зафат на подот, така што децата можат да играат безбедно. Kids Play Area Rug Size : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата.Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата. Интерслојот на килими за детска област е памук со висока густина, кој може ефикасно да го намали бучавата, да влијае и да го олесни притисокот на нозете, како да зачекори на облаците. Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см)...

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Willе се потрудиме да ве направиме задоволни со шопинг не двоумете се да пробате, само да го набавите и поч

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Материјал и големина : Висока кадифена купови со висок 4 см дава меко чувство, а бојата нема да згасне...

【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децат

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Големина на килимот : 4 'x 6' (72 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбед�

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Децата играат област на килим : Големината е 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, се движат и играат на децат�

★ 【Материјал】 полиестерска пена ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи...

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Ако не ви се допаѓа исполнета претставата, можете безбедно да ја вратите.Децата играат област на килим :

Рачно изработени : Рачно Изработени Од квалификувани производители и рачно ткаени ткаат уникатност што

Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просториј

Материјали : Мека лесна пена Големина : 36x24in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата / нејзината симпатичн

★ 【Материјал】 полиестерска пена ★ 【поголема големина】 60 x 39 инчи / 63 x 48 инчи / 72 x 48 инчи / 80 x 58 инчи...

Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на антилизгање : Површината на килимите за деца е �

【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на неткаена ткаенина, која нуди искуство со врве

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Scroll