Ново
Цветна Шема Држач За Кекси Од 3 Нивоа, Штанд За Десерти, Кула За Кекси За Чај Партија Свадба Роденден Вклучена Сервер

Цветна Шема Држач За Кекси Од 3 Нивоа, Штанд За Десерти, Кула За Кекси За Чај Партија Свадба Роденден Вклучена Сервер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столбови, стабилен и лесен за употреба, совршен за прикажување кекси, предјадења, пусти и други забавни задоволства, а може да се користи и како трислојна решетка за складирање. Големина На Држачот За кекси : Висина 32см/12,5 инчи, плочите се 21см/24см/27см, 1000грама. Лесно Склопување и Заштеда на Простор : Нашиот држач за кекси е лесен за склопување и расклопување за складирање. Поврзувачката шипка и завртката се направени од железо, кое е издржливо и нема лесно да ' рѓосува. Уникатни обрасци За Избор : нашиот штанд за десерти е погоден за прикажување кекси, колачи, овошје,бонбони, пециво, десерти за шведска маса, совршен за роденден, чајна забава, свадба, тушеви за бебиња, Божиќ, Нова година или за домашен декор. Забелешки : уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи и тоа нема да ви дозволи да разочарате. Доколку не ја задоволите нашата кула за кекси или имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Изработен од висококвалитетен пп материјал за безбедност на храна, нашиот штанд за кекси има мазна површина, лесно може да се исчисти во топла вода со сапуница и мека крпа. Лесен за употреба : овој држач за ниво се состои од три плочи и вретено направено од железо. Може да се расклопи, така што зафаќа само мал простор. Цврсто и стабилно, секое ниво е поврзано едни со други со цврсти столбови кои го овозможуваат целото ниво со сила и стабилност. Совршен за прикажување кекс, десерт, колачиња, овошје, пециво и закуски. 1.Бојата е малку поинаква во зависност од екранот на компјутерот. 2.Ве молиме, проверете дали сте ја сфатиле вистинската големина пред да ја купите. Цело време го ставаме задоволството на нашите клиенти на првото разгледување.Ако имате какви било проблеми, ве молиме известете ме и ние ќе се потрудиме да ги решиме за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПОСЛУЖАВНИК ЗА НАКИТ користи Послужавник За Ситници За Накит Фиока За Складирање Парфеми Компактен Диз

МултиСлој Торта Стојат Убава Боја и Разумен Дизајн, Овој Дом Мулти функција Суво Овошје Плоча Е Едноста

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Материјал За Одделение за храна нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и зашт�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Држач за кекси за пециво исто така убава декорација Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 ниво�

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Дизајн На Штандот За кекси : послужавник за сервирање од 3 нивоа, три послужавници, големи, средни и мали,

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Овој држач за кекси е изработен од густ картон со мазна површина и светли бои Тие се доволно цврсти и изд

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

ЕДНОСТАВЕН ШТАНД ЗА СЛАДОЛЕД Совршен За пикник, летен камп, роденденска забава, свадбена забава, божиќн�

Помогнете им на гостите да ги соберат конусите за сладолед без никаков проблем држач за конус за кекси...

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ни�

●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со пов�

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

3 : Висината на Комплетната Маса За Десерти е 32см / 12,5 инчи, А Чиниите се 21см / 8,3 инчи, 24см / 9,4 инчи, 27см / 10,6.

Висококвалитетен штанд за свадбена торта : овој штанд за свадбени цвеќиња е изработен од висококвалите�

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Ако предметот е оштетен, можете да не контактирате откако ќе го добиете пакетот Ако производот е оштете�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Материјал За Одделение за храна нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и зашт�

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ни�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

ЗАГРАДИ ЗА ПОЛИЦИ ШТАНД ЗА Пециво Со САКСИИ ЗА ЦВЕЌЕ Стоечка Кујна Во Стил На Фарма Запалено Дрво 3Ниво Н

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Scroll