Ново
3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Тропски Црвени Растенија Лисја Цве

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 591.84

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на основата на плочата, златен раб и нежен сјаен метален држач. Само Вистинската Големина : Вкупна висина - 12,5 инчи/ 32см. Дијаметри : Долно ниво : 27см, Средно ниво : 24см, Горно ниво : 21см. Добра големина, може да се користи и како решетка за складирање. Повеќекратен Избор : штандот За Десерти може да ги собере колачите и десертите, пусти, храна со прсти, предјадења за забави или што и да сакате да покажете на масата. Апликација : свршувачка За чај свадби прием, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за денот на благодарноста или домашен декор, убаво украсени во секоја трпезарија или дневна соба!. Лесен за Чување и Чистење : Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна,еднократно и лесен за чистење,лесен и лесен за движење. Можете да послужите вкусни десерти на вашите пријатели или семејство со нашиот штанд за десерти на свадбен прием, туш за бебиња или вечера со свеќи, чајна забава. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме кажете ни, ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Спецификација : Материјал : диск пластика, столб железо Вкупна висина- : 12,5 инчи/ 32см Долно ниво : 10,6 инчи/27см Средно ниво : 9,5 инчи/24см Горно ниво : 8,3 инчи/21см Пакетот Вклучува : 1 комплет тркалезни штандови за десерти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златн�

Држач за кекси за пециво исто така убава декорација Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 ниво�

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Овој сет на десерт маса прикажување носителот се совршени секоја пригода како Што Се Пекари, дипломирањ

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Идеален за бифе, забави со чај, тушеви за бебиња, роденденски забави, свадби и други настани...

Помогнете им на гостите да ги соберат конусите за сладолед без никаков проблем држач за конус за кекси...

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Дизајн На Штандот За кекси : послужавник за сервирање од 3 нивоа, три послужавници, големи, средни и мали,

Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку те

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн ●Лесен За Склопување И �

КЕКС ШТАНД СКЛОПУВАЧКИ на целиот производ му треба едноставно склопување Ве молиме уживајте во монтаж�

44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см / 8 Избришете со влажен сунѓер или мека крпа2 Шармантни Укр�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

ПРЕМИУМ ДИЗАЈН : нашиот штанд за кекси има четири акрилни плочи со 4" растојание меѓу нив Акрилниот диспл

Што ТОЧНО ви ТРЕБА сеуште сакате Да најдете посебен и исклучителен начин за прикажување на кекси? Отсег�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Висококвалитетен штанд за свадбена торта : овој штанд за свадбени цвеќиња е изработен од висококвалите�

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8.2 во, 9.6 во, 10.4 во Тоа е најдобриот избор за прикажување кол

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Scroll