Ново
Водоотпорен Нелеплив Чаша Мат Кармин,Мат Течен Кармин Шминка Во Собата

Водоотпорен Нелеплив Чаша Мат Кармин,Мат Течен Кармин Шминка Во Собата

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Quest Matte Boors Que содржи 12 различни мат бои на кармин, можете да користите различни бои во текот на целата недела. Qurzing karmiting Quistick Дека навлажнувачки формула Се додава на кармин за да ја навлажнува и да ја задржи кожата влажна и мека. Quzy karmick Овој Мрзлив кармин 3 секунди за обликување и завршување, пренослив и удобен, лесен за употреба и лесен за нанесување.Овој кармин е лесен и компактен, лесен за носење. Quell, целосна покриеност, природна боја во мат, кадифена завршница,за да бидете убави во секое време и насекаде, бакнеж во секое време, мазни и убави усни. Quoverproof&Долготрајни Q водоотпорен формула Во кармин го прават тоа може водоотпорен и нелеплива чаша, издржлив и нелеплив,така што може да се задржи убава усна шминка за 24 часа. ➜Функција : постојат многу бои за избор. Шминката не излегува лесно и трае долго. Мал и лесен, лесен за носење. ➜Како да се користи : Држете ја рачката И извртувајте го карминот во оваа насока Завртете го карминот до оваа точка, притиснете и држете овде За да користите Нанесете кармин Со сјај за усни и рамномерно распоредете. ➜Пакетот вклучува : 1/12 Мрзлив Кармин ➜применлив тип на кожа : сите типови на кожа рок на траење : 3 Години Спецификација : 5g Големина : 6.3*5.9*2.1 1 бадемово млеко Чај Бр. 2 цреша цвет Во прав Бр.3 црн чај црвеникаво кафеав Број 4 мал пипер Бр. 5 праска во прав Бр. 6 црвено (Женг црвено) Бр. 7 портокалово црвено Бр. 8 домат црвено Бр. 9 тетка боја Бр. 10 готска Виолетова Бр. 11 Цреша Црвено Бр. 12 Дух ➜Забелешки : Рачната толеранција на мерење е 2-5г. замени. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот. ви благодарам многу!.

За стоката

5g:
Size:
6.3*5.9*2.1cm
➜Color:
No. 1 almond milk tea
No. 2 cherry blossom powder:
No. 3 black tea reddish brown:
No. 4 small pepper:
No. 5 peach powder:
No. 6 red (Zheng red):
No. 7 orange red:
No. 8 tomato red:
No. 9 aunt color :
No. 10 Gothic Purple:
No. 11 Cherry Red:
No. 12 Ghost:
➜Notes:
Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes.:
Due to the difference of different monitors, the picture may not match the actual color of the product. thank you very much!:

Слична стока во категоријата

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

СВИЛЕНИ МАЗНИ УСНИ : Мат Карминот на белапиер е формулиран со природни масла, минерални пигменти и желез

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Не Мрсна, Невлажна Завршница За Сјај Опис На производот Постигнете голема исплата на бојата со овие вис�

Произведено во САД Затворање на клипот Рачно Миење 1.Материјал од неопренови : не е лесен за деформација,

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

3 Бои Сирена Кармин Во собата : Навлажнувачки Усни,подобрување на тен Кармините за сирена се толку убави,

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

24Часовен Течен Кармин : Замрзната роза долготраен течен кармин, нема торта, сува или снегулка Обезбедув�

?①Мат И Кадифена Текстура】 свиленкаста мат кадифена текстура обезбедува вашата усна да биде навлажнет

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Водоотпорен формула кармин ви дава целодневна боја и брави во влага Обезбедува интензивна боја и целос�

Долготраен Кармин 24 часа Водоотпорен : Формула За Кармин со Врвен квалитет, мазно полнење, нежен допир, н

Предности : Сјаен Сјај За Усни, Навлажнувачки Мелем за Усни / Мелем за усни, Навлажнувачки Усни, Испукани

?●Повеќе Кармини●Нашите кармини се нудат во 12 различни бои кои ги надополнуваат жените и девојките со �

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Високопигментирани Долготрајни Збогатен со врвни состојки Оваа живописна мат течна боја на усните соз�

Ултракремаста текстура која лесно се лизга и покрива Мултифацетирани пигменти за дефинирање и обликув�

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

КАРМИН за ДАМАизработен е од квалитетни материјали за издржливост НАВЛАЖНУВАЧКИ СТАП за УСНИ користи м

Scroll